Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Rebranding marki SALAMANDER!

10/04

Poznajcie nowe piwa, opakowanie i design marki SALAMANDER!

MARKA SALAMANDER – stworzona, aby podkreślać wartość spotkań przy piwie!

 

 

Od początku istnienia Browaru Stu Mostów pragniemy, aby nasze piwa towarzyszyły Wam w rozmowach na ciekawe i ważne tematy, a wartości, o których mówimy poprzez markę SALAMANDER – poszerzały horyzonty, wzbudzały emocje i kreowały atmosferę wzajemnego zrozumienia oraz otwartości na drugiego człowieka. Jako Browar rzemieślniczy chcemy pokazywać i umacniać to, co najpiękniejsze w relacjach między ludźmi, a poprzez nasze produkty nawiązywać do wartości takich jak przyjaźń i szacunek oraz zachęcać do rozmowy i spotkania, które uspokajają pęd naszego życia.

Dlatego…

marka SALAMANDER, głęboko zakorzeniona w piwnych tradycjach Wrocławia, począwszy od połowy kwietnia 2020 roku wyrażać będzie w swoim designie wartości, które budują mosty między ludźmi oraz tworzą kulturę spotkań przy piwie. Na każdej etykiecie w marce SALAMANDER znajdziecie kod QR, który przekieruje Was do krótkiego tekstu i jednocześnie zaproszenia do rozmowy na temat wyrażonej graficznie wartości, a także oczywiście do opisu i parametrów konkretnego piwa.

Nowe opakowanie!

Zauważalną nowością w wyglądzie piw marki SALAMANDER jest również puszka, będąca nie tylko najlepszym opakowaniem dla piwa (szczególnie tego intensywniej chmielonego!), ale też pod wieloma względami przyjazna dla środowiska. Aby móc rozlewać nasze piwa do puszek zainstalowaliśmy w naszym Browarze nowoczesną puszkarkę, dzięki której coraz więcej piw warzonych na Długosza trafiać będzie do tego właśnie opakowania!

Więcej informacji na temat puszki znajdziecie tutaj.

Premierowe piwa SALAMANDER:

Podczas weekendu premierowego | 24 – 27 kwietnia | będziecie mieli okazję skosztować po raz pierwszy  naszych piwnych premier w puszce z nowym designem. Będą to:

SALAMANDER DDH DIPA Citra, Idaho7 & El Dorado

  • Kolejna już nasza odsłona mocno chmielowego stylu DDH DIPA. Wysoki ekstrakt w połączeniu z dodatkiem słodu owsianego i płatków owsianych zaowocował aksamitną i niezwykle pełną podbudową słodową, przypominającą w teksturze soczysty przecier owocowy. Piwo nachmieliliśmy dwukrotnie na zimno odmianami Citra, Idaho7 oraz El Dorado, co poskutkowało aromatami dojrzałej brzoskwini, ananasa, marakui, pomarańczy, sosnowej żywicy oraz czarnej herbaty.

SALAMANDER New England Pale Ale Citra Comet

  • Aksamitne, zamglone, intensywnie chmielone na zimno piwo w lżejszej odmianie Pale Ale! Uwarzyliśmy je z bardzo dużym udziałem płatków owsianych, fermentowane z udziałem drożdży Vermont Ale o estrowym profilu, intensywnie chmielone na zimno odmianami chmielu Citra i Comet, które nadały aromatów grapefruita, limonki i żywicy – idealnie pijalna i orzeźwiająca pozycja na wiosnę!

Dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku, aby móc na bieżąco śledzić informacje dotyczące premiery.

Za spotkanie!