Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Projekt #AllTogether!

30/03

We Are All In This Together!

Inicjatywa #AllTogether pokazuje prawdziwe oblicze piwnego kraftu!

W tych ciężkich czasach ważniejsze niż kiedykolwiek stało się wzajemne wsparcie, współpraca i poszukiwanie nowych form wyrazu w biznesie. Kiedy więc przyjaciele z topowego amerykańskiego browaru Other Half Brewing Company zaprosili nas do tej wspaniałej inicjatywy, od razu podjęliśmy decyzję o jej wsparciu.

Projekt #AllTogether to pierwsza na świecie międzynarodowa kooperacja piwna zrzeszająca już setki browarów rzemieślniczych z każdego zakątka globu we wspólnym celu – wsparcia dla branży gastronomicznej w tym ciężkim dla niej okresie. Browary jednocząc się poprzez wspólnie warzenie #AllTogetherBeer część dochodów z jego sprzedaży przeznaczają na wsparcie światowego kraftu i całej browarowo-restauracyjnej społeczności.

Wspieramy #ForRest, który wspiera całą branżę gastro w Polsce!

Jako Browar Stu Mostów solidaryzujemy się z tą ideą warząc wrocławskie #AllTogetherBeer, z którego sprzedaży znaczną część zysku przeznaczymy na wsparcie projektu ForRest. ForRest to inicjator akcji pomocowej, która zakłada szeroki zakres wsparcia restauratorów z całej Polski. Począwszy od porad biznesowych, objaśniania zawiłości prawnych, budowania odpowiedzialnych relacji z pracownikami, informowania o możliwych źródłach dofinansowania i wsparcia psychologicznego, po bezpośrednie wsparcie restauratorów stojących przed wizją bankructwa – przez tych, którzy znaleźli sposób na przetrwanie w dobie pandemii koronawirusa. 

ForRest udziela pomocy pro bono w formie on-line, jak i telefonicznie oraz osobiście. Przedstawiciele gastronomii potrzebujący wsparcia (niezależnie od skali działalności) mogą się zgłaszać poprzez kwestionariusz znajdujący się na stronie frprojekt.pl lub
na ouichef.pl.

Premiera naszego #AllTogetherBeer – West Cost IPA – już 30 kwietnia!

W Browarze Stu Mostów wyznajemy zasadę, że piwny kraft to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą, a teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebują uwagi i wsparcia. Każdy, kto poczuje potrzebę dołożenia swojej cegiełki do akcji #AllTogether, będzie mógł to zrobić już od 30 kwietnia!

Wystarczy zakupić #AllTogetherBeer – mocno nachmieloną West Cost IPA, która dostępna będzie stacjonarnie tylko w Concepcie Stu Mostów przy ul. Długosza 2 we Wrocławiu oraz w zamówieniach on-line jedynie na stronach: conceptstumostow.pl oraz piwnemosty.pl.

A po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://alltogether.beer/