Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Premiera ART+34 i Walentynki!

04/02

Premiera ART+34 i Walentynki na Długosza!

ART+ 34 IMPERIAL PASTRY STOUT NITRO

Zapraszamy 13 lutego na Długosza 2 i premierę najnowszego piwa z serii ART+ uwarzonego we współpracy ze słynącym z produkcji intensywnych w smaku i aromacie, ciemnych stylów piwnych, norweskim Browarem Amundsen!

Efekt naszej kooperacji nie będzie wyjątkiem – nowy ART to zdecydowanie najgęstsze, najmocniejsze oraz najciemniejsze piwo w ofercie naszego Browaru, uwarzone w dwóch wersjach: Banana Split oraz Cheesecake!
Baza obu piw opiera się na mocnej i ekstraktywnej podstawie słodowej, wypełnionej po brzegi aromatami pochodzącymi od ciemnych słodów – kawy, kakao oraz czekolady. Tworzą one niezwykle deserową i pełną w smaku kanwę dla zastosowanych dodatków, zwieńczoną przez kremową teksturę i drobnopęcherzykową pianę uzyskaną dzięki gazowaniu azotem!
Deserowy charakter Imperialnego Stoutu zwieńczyliśmy niezwykle aromatycznymi dodatkami:

 

ART+34 Imperial Pastry Stout Cheesecake NITRO

Intensywny aromat sernika i wanilii trafia do naszych receptorów niezwłocznie po przelaniu piwa do szklanki, przywodząc na myśl degustację płynnego sernika oblanego polewą czekoladową!

ART+34 Imperial Pastry Stout Banana Split NITRO

Zwieńczeniem profilu tego piwa są niezwykle intensywne nuty banana, śmietanki kremówki i kakao, które przywodzą na myśl degustację słynnego deseru lodowego „Banana Split”!

WALENTYNKI W BROWARZE STU MOSTÓW

W trakcie weekendu premierowego – 14 lutego obchodzić będziemy też na Długosza 2 Dzień Zakochanych!
Zapraszamy na tę okazję do industrialnej przestrzeni Pubu #100mostow i wspólne celebrowanie tego dnia, połączone z degustacją warzonych na miejscu piw i przygotowanego na tę okazję menu:
 
Przystawka ciepła:
Krem z karczocha z pieczonym czosnkiem
 
Danie główne (do wyboru):
Spaghetti / pomidory pieczone w piwie / klopsiki wołowe / twardy ser

Opcja vege:
Spaghetti aglio e olio / zimne oleje

Deser (do wyboru):

Miętowy krem / lizak chmielowy
Sernik bananowy / melasa Stout / kruszonka z ciastek
 
Składające się z trzech dań menu oraz selekcję dobranych do niego zgodnie z zasadami beer & foodpairingu piw o objętości 150 ml (w tym premierowego ART+34) serwować będziemy w cenie 70 zł od osoby.
 
Oferta obowiązywać będzie tylko w dniu 14 lutego, od godziny 16:00 do momentu przyjęcia ostatnich zamówień przez kuchnię o godzinie 22:30. W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt mailowy na adres: rezerwacje@100mostow.pl
lub telefoniczny: (+48) 600 715 572
*wymagana jest wcześniejsza wpłata zaliczki w postaci 50% od ceny kolacji.