Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

10. American Film Festival!

05/11

Zapraszamy 5 – 11 listopada na 10. American Film Festival!

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty zostaliśmy jednym z partnerów American Film Festival.

Przygotowaliśmy dla jego uczestników piwa, które swoim smakiem idealnie wkomponują się w tematykę festiwalu: Salamander Pale Ale oraz Salamander AIPA.

Salamander Pale Ale to jasne piwo górnej fermentacji o umiarkowanej goryczy i zbalansowanym smaku. O jego wyjątkowości stanowią przede wszystkim użyte w procesie produkcyjnym chmiele. Zastosowaliśmy tylko nowofalowe, amerykańskie odmiany: Chinook, Simcoe i Mosaic, które nadały nut żywicznych oraz tropikalnej owocowości i nut cytrusowych. To idealny substytut klasycznego Pilsnera o zaskakująco bogatym aromacie chmielowym i wysokiej pijalności!

Salamander AIPA to piwo, które dzięki swojemu niepowtarzalnemu smakowi, wyraźnej chmielowej goryczce i idealnemu balansowi na stałe zajęło kran numer cztery w naszym Pubie na Długosza!

Nasza interpretacja stylu West Coast IPA zawiera całą feerie aromatów – znajdziemy w niej nuty cytrusowe oraz tropikalne: mango, marakuji, ananasa i grapefruita. Uzyskaliśmy ten efekt dzięki użyciu amerykańskich chmieli w składzie: Columbus, Mosaic i Citra. Oprócz aromatu wprowadziły one do piwa solidną dawkę goryczki, która nadała mu jedynego w swoim rodzaju charakteru. To mocne w smaku pełne piwo, które pomimo wyrazistego charakteru trafia w bardzo szerokie gusta.

Zapraszamy wszystkich amatorów dobrego kina i smaku na to wyjątkowe wydarzenie kulturalne oraz do degustacji naszych piw. Festiwal odbędzie się w dniach 5 – 11 listopada we Wrocławiu.

#GOWRCLW!