Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Premiera ART+30!

01/10

Premiera ART+30 Pastry Sour Ale!

Zapraszamy na premierę najnowszego piwa z serii ART – ART+30 Pastry Sour Ale: Pink Guava, Pineapple & Passionfruit! To uwarzone w kooperacji z Basqueland Brewing piwo stanowi słodko-kwaśną, intensywnie owocową mieszankę smaków i aromatów!

Wraz z Kevinem Patricio z Basqueland’u postanowiliśmy uwarzyć piwo, które wpasuje się smakowo zarówno w końcówkę lata jak i początek jesieni. To słodko-kwaśny wariant Sour Ale, uwarzony z dużą ilością płatków owsianych, laktozą i leżakowany z wanilią oraz tropikalnymi przecierami z różowej gujawy, ananasa i marakuji. To piwo niezwykle pełne, mętne, gładkie i ekstremalnie pijalne!

Trzydziesta już premiera piwa z marki ART, będącej przestrzenią dla kreatywnych, piwnych kooperacji odbędzie się tym razem wyjątkowo w restauracji La Famiglia! Towarzyszyć będzie jej piwna kolacja komentowana w prawdziwie włoskim stylu, której zwieńczeniem będzie nasz premierowy Pastry Sour Ale – zapraszamy do rezerwacji miejsc za pośrednictwem strony: https://evenea.pl/event/art30/

W naszym Pubie oraz Concept Stu Mostów na Długosza dostępne będzie ono od piątku (8.10.2019r.)!