Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Sour Week & Premiera GOSE

06/09

Zapraszamy na Sour Week oraz premierę Salamander GOSE!

Z okazji Sour Day przypadającego na 14. września szykujemy cały tydzień atrakcji w ramach Sour Week w Browarze Stu Mostów! Rozpocznie się on od premiery niezwykle aromatycznego Salamander Passionfruit & Nectarine GOSE! 

Gose to wywodzący się z Goslar w Niemczech styl pszenicznego piwa kwaśnego, przy produkcji którego wykorzystywana jest sól spożywcza. Do tradycyjnej bazy Gose dodaliśmy przeciery z nektarynki i marakuji, aby wzbogacić jego smak i owocowy aromat. 

Sesyjny charakter tego piwa powoduje, że sprawdzi się zarówno podczas długich letnich wieczorów, jak również jako piwo codzienne, dla wielbicieli orzeźwiających i pełnych piw owocowych. Zapraszamy na pierwszy łyk już 12. września do Pubu oraz Conceptu Stu Mostów! 

W trakcie trwania Sour Week na naszych Pubowych kranach czekać będą na Was również inne piwa z rodziny “Sour, o podpięciach informować będziemy na bieżąco za pośrednictwem naszej strony na facebooku! 

 

Aktualną rozpiskę kranów znajdziecie również na stronie: https://untappd.com/BrowarStuMostow
Uwieńczeniem tygodnia będzie panel degustacyjny piw kwaśnych z oferty zarówno BSM jak i topowych Browarów zagranicznych, który odbędzie się 20. września o godzinie 19:30 – zapraszamy!