Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Zapraszamy na Dzień Piwa i Piwowara!

30/07

VII Zjazd Piwowarów w Browarze Stu Mostów

Historia i tradycja warzenia piwa na Dolnym Śląsku jest dla nas szczególnie ważna. Wrocław to przecież stolica dobrego piwa! Nie byłaby nią jednak gdyby nie wieloletnie tradycje i osoby zawodowo zaangażowane w proces produkcji piwa, które przez lata ją podtrzymywały. Teraz to my, z dumą, podtrzymujemy tradycję ich spotkań! 

W tym roku czeka nas już 7. spotkanie byłych Pracowników Browarów Dolnośląskich w Browarze Stu Mostów. Jest to świetna okazja do spotkania po latach, napicia się wspólnie piwa, zwiedzenia naszego browaru oraz wielopokoleniowej integracji. 

W trakcie spotkania opowiemy o warzeniach z topowym browarami zagranicznymi, spektakularnych premierach i popularności piw z dodatkiem polskich owoców oraz naszych planach na przyszłość. Zaprezentujemy też nowe pomieszczenia, w których od tego roku prowadzimy warsztaty, degustacje i kolacje poszerzające horyzonty piwne i kulinarne ich uczestników. Już po raz 7. – poprzez prezentację dorobku i piwnych trendów oraz zestawienie ich z doświadczeniem naszych gości – celebrować i wzbogacać będziemy piwną kulturę Wrocławia!  O atmosferze i emocjach, jakie towarzyszą takim spotkaniom najlepiej świadczy wideorelacja z pierwszej wizyty: https://youtu.be/6Dff00GxLT0. 

Zapraszamy wszystkie osoby zawodowo zaangażowane w proces produkcji piwa na spotkanie Sali Stu Mostów, które odbędzie się 5.08.2019r. o godzinie 17:00.

Wszelkie pytania oraz potwierdzenie przybycia prosimy kierować do Pani Katarzyny Duszy, telefonicznie pod numer 600 715 572 lub mailowo na adres k.dusza@100mostow.pl.