Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Kolacja piwna

10/04

Kolacja Piwna „Pale”

Rozpoczęła się wiosna. Nieśmiało zaczynają nas muskać pierwsze promienia słońca, na które z przyjemnością wystawiamy swoje jeszcze nieopalone ciało. Natura budzi się do życia. Wraz ze słonecznymi i ciepłymi dniami pojawiają się pierwsze młode warzywa – nowalijki. Ogórek, sałata, szczypiorek, rabarbar kuszą swoimi soczystymi kolorami i świeżym zapachem. Dania z ich udziałem smakują wyśmienicie!

By cieszyć się niepowtarzalnym smakiem nowalijek nasz Head Chef, Michał Czekajło, wraz z zespołem, stworzył unikalne, smaczne dania, na które zapraszamy Państwa w sobotę, 25 maja. Kolacja Piwna, foodpairingowa, odbędzie się pod hasłem Pale, czyli jasny, bez koloru, bo właśnie w tym okresie wszystko takie jest, i dopiero budzi się do życia nabierając kolorów. Kuchnia Michała uzyskała prestiżowe wyróżnienie Gault&Millau, potwierdzające jakość dań przez niego serwowanych. I to jakość w wielu wymiarach – również w zakresie odpowiedzialności za to, skąd dany produkt pochodzi. Dlatego też zdecydowana większość produktów, które będą użyte podczas tego spotkania, będą pochodziły od regionalnych dostawców, rolników nam doskonale znanych, za których możemy ręczyć.

Kolacja Piwna, jak sama nazwa wskazuje, nie składa się wyłącznie z posiłków. Każdemu z pięciu dań akompaniować będą wyselekcjonowane przez naszego Beer Managera i Specjalistę ds. foodpairingu piwa. Bo na łączeniu piwa z jedzeniem znamy się najlepiej! Robimy to od momentu wybudowania Browaru, gdyż bliska lokalizacja produkcji piwa oraz dań pozwala na nieustanną wymianę doświadczeń piwowarów i kucharzy. Podczas Kolacji Piwnej zobaczycie, że piwo to nie tylko napój towarzyszący posiłkowy. Naszym celem jest pokazanie jak piwa budują posiłek, wręcz przygodę kulinarną. Zaprezentujemy piwa warzone na Długosza, jak również piwa sprowadzone do Polski w ramach Piwnych Mostów, wyjątkowych relacji z czołówką europejskich browarów.

Kolacja rozpocznie się o godzinie 19:00 i trwać będzie około 3 godz. Maksymalna liczba w grupie wynosi 25 osób. Koszt za osobę to 220 zł.

Zapisy pod adresem: https://kolacjapiwnapale.evenea.pl

Wydarzenie na fecebooku: https://www.facebook.com/events/1048559428647592/