Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Panel piwny

09/04

Piwny panel degustacyjny

Dla większości osób piwo jest zwykłym goryczkowym napojem alkoholowym o złotym kolorze. Jednak świat piwa jest znacznie bardziej różnorodny i fascynujący! Każdy napój kryje w sobie wiele tajemnic, tylko trzeba umieć je odkryć. Wszystkich zaczynających swoją przygodę dobrym z piwem, jak również tych już zaznajomionych, zapraszamy na wyjątkowe spotkanie – piwny panel degustacyjny, który odbędzie się 26 kwietnia.

Spotkanie zaczniemy wycieczką po Browarze Stu Mostów – chcemy by każdy wiedział jak produkuje się piwo, jak również poznał różnice między produkcją rzemieślnicza a koncernową. Następnie przejdziemy do wstępu do oceny sensorycznej piw. Bowiem piwo docenić można wszystkimi zmysłami! Trzeba tylko wiedzieć, jak i co oceniać. Można oceniać goryczkę czy kwaśność, ale również słodycz, słodowość czy pełnię piwa. Podczas piwnego panelu degustacyjnego będzie okazja spróbować 5 różnych stylów, które wyselekcjonował nasz Beer Manager. To on przeprowadzi was przez fascynujący świat kraftowego piwa. Degustacji będą towarzyszyć przekąski przygotowane przez naszego szefa kuchni, które jeszcze bardziej uwidocznią walory próbowanych napojów.

Po panelu piwnym nie będziesz już piwa pił, lecz będziesz je degustował! Piwny panel degustacyjny trwać będzie ok 2,5 godziny. Maksymalna liczba w grupie wynosi 25 osób. Opłata 90 zł/os.

Zapisy: https://piwnypanelstumostow.evenea.pl