Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Pomarańczowa alternatywa

31/01

Premiera WRCLW Orange
Rye RIS i powrót WRCLW
Raspberry Rye RIS!

Czas na pomarańczową alternatywę!

Jednego dnia wraca “Malinowy król” – WRCLW Raspberry Rye RIS i pojawia się “Pomarańczowa alternatywa” – WRCLW Orange Rye RIS.

Prawdziwie odświeżającym dodatkiem są suszone hiszpańskie pomarańcze, dodawane tuż przed rozlewem, przy pomocy HopGuna. Cytrusowy aromat i posmak jest nową jakością w Russian Imperial Stoucie. Jakże pasuje! Pomarańczowy akcent spina w całość to ciemne, deserowe, degustacyjne piwo.

Wyraźne akcenty słodowe – kawowe, czekoladowe i karmelowe wraz z aksamitnością słodu żytniego, ze spora mocą oraz leżakowaniem na suszonych pomarańczach kojarzą się z belgijskimi cytrusowymi pralinami.

WRCLW Raspberry Rye RIS to klasyk, idealne, owocowe połączenie. Piwo znane i cenione na rynku, z dodatkiem naturalnego, tłoczonego soku z polskich malin. Charakterny, mocny RIS, z nutami kawy i czekolady, spotyka się ze słodko-kwaśnymi aromatycznymi malinami. Spróbujcie sami, w wielu miejscach będzie można spróbować obu piw. RIS warzony jest od zawsze dla poszukujących nowych doznań. Warto!

Na Długosza. Do Organge Rye RIS proponujemy serca kurze z sosem manadarynkowym i orzechami. Sos uwypukli cytrusowy smak i aromat piwa. Orzechy podkreślą aromaty pochodzące od użytych w trakcie produkcji słodów. Na kranach równeż SALAMANDER Brut IPA oraz, w ramach Piwnego Mostu, Jopen What if Hop was One of Us – Hoppy Sour Ale.

Więcej o wersji z malinami na https://100mostow.pl/wrclw-raspberry-rye-ris

Zapraszamy w specjalnym Wydarzeniu na Fb – https://www.facebook.com/events/2245599379010943/