Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Teraz WRCLW!

15/10

Piwo Stu Mostów
na Quality Travel Fair
2018 w Kopenhadze

Promocja Wrocławia i Browaru Stu Mostów

Zapraszamy na Craft Beer Tasting podczas targów The Quality Travel Fair 2018 – Vagabond w Kopenhadze. Nasze piwa będą degustowane podczas otwarcia dla dziennikarzy i przedstawicieli biur podróży. W piątek 19 października, w godz. 16:00-19:00. W ramach Skandynawskiego Piwnego Mostu dostarczyliśmy trzy nasze piwa: WRCLW Schöps, SALAMADER Pale Ale oraz ART#8 Strawberry Berliner Weisse.

Polską obecność na targach koordynuje ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej (POT) w Sztokholmie. Vagabond to reprezentacyjna przestrzeń wystawowa w Kopenhadze. Øksnehallen znajduje się w centrum Kopenhagi, 5 min. spacerem od Rådhuspladsen. Targi są otwarte dla publiczności w sobotę i niedzielę, 20 i 21 października, w godzinach 10:00-17:00. Zapraszamy. W ubiegłym roku targi odwiedziło 17.000 osób. Wszystkich już dziś zapraszamy do Polski i do Wrocławia!

Więcej o wrocławskiej ofercie na www.polen.travel/dk/storbyer-og-byer/wroclaw-tusind-ar-er-kunbegyndelsen oraz www.europeanbestdestinations.com/european-best-destinations-2018;

Inne polecane strony to: www.visitwroclaw.eu/en oraz www.polen.travel/dk

Więcej na temat Targów na https://vagabond.biz/the-travel-events/quality-travel-event-cph/englishexhibitor-information