Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Malinowy król

12/10

Zapraszamy plantatorów
na premierę malinowego
WRCLW Rye RIS! 18/10

Zapraszamy plantatorów malin

WRCLW Rye Russian Imperial Stout z dodatkiem naturalnego, tłoczonego soku z malin jest już gotowy. Nuty kawy i czekolady połączone ze słodko-kwaśnymi, aromatycznymi malinami. Pretekst do spotkania bardzo dobry. Wspólny nasz cel niezmienny, pokazać znakomitej jakości polskie owoce jagodowe oraz kunszt naszych piwowarów.

Zapraszamy w piątek 19/10 o 14:00. Pokażemy Browar, opowiemy o piwie i piwowarstwie rzemieślniczym. Mamy nadzieję, że wzajemne się zainspirujemy. To będzie bardzo wyjątkowy dzień w Stolicy Dobrego Piwa. Wracają WRCLW Rye RIS oraz WRCLW Imperial Stout w wersjach klasycznych. Zadebiutuje też WRCLW Imperial Stout NITRO – pierwszy w Polsce, nasycany azotem Imperialny Stout.

Miłośników kraftu zapraszamy do najlepszych pubów i multitapów w całej Polsce. Gwiazd tego weekendu będzie więcej. Zadebiutuje WRCLW Imperial Stout NITRO – pierwszy w Polsce, nasycany azotem Imperialny Stout. Wraca WRCLW Imperial Stout w wersji klasycznej. Wraca WRCLW Rye RIS oraz w nowej odsłonie WRCLW Rye RIS z malinami. W sumie cztery wyjątkowe piwa oraz okazja do promocji naszej branżowej współpracy. Zapraszamy na pierwszy łyk! 💯️

zczegóły premierowego weekendu na https://www.facebook.com/events/1983743598335987