Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Milkshake

01/10

Premiera SALAMANDER
Gooseberry Milkshake
IPA, od 11/10

Nowa odsłona owocowego hitu Stu Mostów

Zapraszamy na premierę SALAMANDER Gooseberry Milkshake IPA – weekend od 11-14/10. Niczym w milkshake’u połączyliśmy ze sobą intensywnie chmieloną american IPA, z płatkami owsianymi, tłoczonym tuż po zbiorze sokiem agrestowym, aromatyczną wanilią i słodką laktozą. Tak nietypowe połączenie zaskoczy. Zapraszamy na pierwszy łyk. Szczegóły na Premiera Gooseberry Milkshake https://www.facebook.com/events/246636782714570/ . W pubie na Długosza obok premiery polecamy Strawberry Milkshake IPA oraz Naparbier Milky Brain.

Agrestowy milkshake to kolejna odsłona owocowego hitu. W miniony weekend truskawkowe ART#8 i Milkshake sprzedały się najszybciej podczas La Pirata 3rd Anniversary Party. Ponad 20 kranów, przegląd znakomitych piw z browarów lokalnych i międzynarodowych. Do tego nadkomplet na Tasting Session. Nasza promocja owoców jagodowych wchodzi w kolejną fazę, a kompetencje są coraz szerzej znane.

Milkshake IPA jest stylem bardzo nowoczesnym. Połączenie owoców, laktozy i goryczkowej AIPA to coś wcześniej niespotykanego, ale niesłychanie smacznego! W stylu tym panuje wielka dowolność, piwowarzy mieszają różne owoce, dodają innych proporcji laktozy a także eksperymentują z innymi dodatkami. Bardzo lubimy ten styl dlatego jest to już kolejna odsłona tego piwa. Tym razem postawiliśmy na owoc agrestu. Dodaliśmy też całkiem sporej ilości bardzo cennych lasek wanilii. Całość tworzy niesamowite złudzenie słodkiego-kwaśnego milkshake’a waniliowo-agrestowego. Do tego dochodzą aromaty od amerykańskich i australijskich chmieli – ananasa, cytrusów, czy mango. Wszystko niespodziewanie skontrowane jest średniowysoką goryczką. Coś niesamowitego, coś zaskakującego zmysły, coś… pysznego!