Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Zagovor

22/09

Warzymy z Zagovor!
Zapraszamy w pon.
24/09 do WRCLW

Warzymy z Zagovor Brewery

Zagovor to po polsku spisek, konspiracja. Jeden z liderów alternatywnej sceny w Rosji. Best Brewer in Russia, Ratebeer Best (2015). Nazwa dobrze oddaje klimat w jakim rozwija się craft na wschodzie. Zagovor to pionier tego rynku w stylu New England IPA. Browar ekspansywny, dużo kooperacji. Browar widoczny w Niemczech, we Włoszech, Serbii, na Litwie, gdzie ostatnio warzyli, oraz w Stanach (3 kooperacje). Wśród partnerów De Molen, Garage i BRLO. Zapraszamy w poniedziałek 24/10 by być świadkiem wspólnego warzenia i poznać browar Zagovor.

Na Długosza uwarzymy ART#21 Pineapple and Passionfruit Sour Ale. Nie jak do tej pory wytrawne, lecz piwo z wyraźną pełnią i kontrą słodową. Wykorzystamy metodę zakwaszania brzeczki zwaną ”Kettle souring”. Dodatkowo owoce, które użyjemy podkreślą kwaśność tego piwa (Pasionfruit) i dobrze zbalansują jego profil. Piwo będzie wyjątkowo owocowe, pełne i kwaśne. To idealne połączenie na jesień.

👉17 październik. Kwaśna środa w pubie na Długosza Jesień zawsze skłania piwowarów do warzenia piw o podwyższonym ekstrakcie. Tego dnia spróbujemy ich wiele, tak by przygotować się na premierę ART#21. Zapraszamy już dziś. Szczegóły w wydarzeniu.

25-28 październik Premiera ART#21 na Długosza, we WRCLW i lokalach partnerskich premiery w całej Polsce. Szczegóły dotyczące premiery w Rosji / Moskwie podamy w październiku.

Go West, Young Man! GoWRCLW!