Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Laugar

05/08

Weekend i wspólne
warzenie z Browarem
Laugar, 9-13/08

Zapraszamy na Weekend i wspólne warzenie z Browarem Laugar

Od czwartku premiera kooperacyjnego piwa i event w naszym pubie. Na kranach gościnnie piwa Laugar specjalne dostarczone na tę okazję. W piątek i w sobotę Laugar i Stu Mostów na Open Craft. W poniedziałek wspólne warzenie na Długosza.

👉 Premiera! Funky Espresso Coffee Sour Ale, w ramach kooperacji z Laugar. Piwo maksymalnie lekkie, jasne, o kremowej teksturze z dodatkami żyta i płatków owsianych, dodatkowo zakwaszane bakteriami kwasu mlekowego. Mega aromatyczne i pachnące jak ciemne piwo, bo leżakowane z ogromną ilością kawy z kultowej rzemieślniczej palarni kawy Right Side Coffee Roasters. Palona kawa maksymalnie podkręciła kwaśność piwa! Premiera w piątek we WRCLW, na Open Craft i w zaprzyjaźnionych lokalach w całej Polsce. Prapremiera już w czwartek 9/08 w Browarze.

Z okazji premiery naszej kooperacji z Laugar prezentujemy danie z baskijskim charakterem! Sardela / duszony szpinak / pieczona papryka / syrop sour ale. Ryba współgra z kremową teksturą piwa. Pieczone papryki uwydatnią palone nuty kawy. Wysoki udział umami spotęguje nasycenie i złagodzi alkohol. Sos komplementować będzie kwaśny charakter. Przy każdym łyku uzyskamy wrażenie odświeżenia i obudzimy kubki smakowe przed kolejnym kęsem. Proponujemy spróbować również z Laugar Coffee Brain i samemu sprawdzić jak diametralnie zmieni się danie pod wpływem innego stylu!

Na Długosza 4 krany dla Laugar. Obok Premiery na pierwszy ogień pójdą:

👉Amarauna – Hazy IPA – chmielowa bomba nadająca aromatów mango, brzoskwini, pomarańczy mieszającej się z sosnowością. W smaku masa tropikalnych owoców połączona z delikatną ziołowością. Piwo idealnie dopełnia smakiem naszego kurczaka z ogórkiem zielonym i sosem z melisy.

👉Coffee Brain – Session Stout – lekki, delikatny i wytrawny stout z dodatkiem kaw z Brazylii i Gwatemali, których paloność świetnie łączy się z kwasowością.

👉Braskadi – Russian Imperial Stout z ziarnami kakao, palo santo i rodzynkami. Jedna z bardziej sztosowych pozycji jakie pojawiły się na BGM6 Intense. Ciężki stout, którego bukiet to wanilia, migdały, miód i cynamon. Podobnie w smaku, bardzo treściwe.