Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Urodziny

19/07

Gościnność: narodowa
cecha czy wyzwanie?
Niedziela, 12:00

Zapraszamy po Gościnność na Długosza

Standardy w gastronomi tworzą się na naszych oczach, ale co ma powiedzieć branża, która ma kilka lat!? Piwne rzemiosło przeżywa rozkwit. Wczesny etap charakteryzuje orientacja produkcyjna – koncentracja na piwie, jakość tego co się warzy. Ale ta bardzo młoda branża ma coraz większy wpływ na naszą obyczajowość, sposób spędzania czasu, kształtowanie oferty HoReCa. Szczególne we WRCLW, mieście, które ma wyjątkowe, liczące 800 lat tradycje browarnicze. Temat gościnności i orientacji bardziej marketingowej, koncentracji na doświadczeniu klienta z piwem kraftowym jest dla nas wszystkich strategiczny. Dlatego na urodzinowy prezent „Gościnność” – spotkanie, które powinno dać nam wszystkim wspaniały impuls do rozwoju.

Gośćmi specjalnymi Patrycja Siwiec i Adam Pawłowski, autorzy bestselera pt. „Gościnność”, tym jak gościnność przekłada się na wynik. Patronat medialny nad tym spotkaniem objęło Radio Wrocław oraz Radio RAM. Zapraszamy w niedzielę 22 lipca w godzinach 12:00-14:00

Oto pytana, na które szukamy odpowiedzi: dlaczego gościnność to dla nas wszystkich wyzwanie, przecież to nasza cecha narodowa? Kto dba o gościnność bardziej, co trzeba mieć / co się musi wydarzyć by była doceniona? Czy gościnność jest kluczem do sukcesu w gastro? Czym gościnność jest dla właścicieli, czym jest dla szefa sali, czym dla szefa kuchni? 😉 Czym gościnność jest dla kelnerów, barmanów, którzy z nazwy powinni stać za barem?

Ekspertom na pewno zadamy pytania: co zwiększa przychód i napiwek? Kiedy mówimy, że zostaliśmy dobrze obsłużeni? Po czym poznać dobrego kelnera/barmana? Na jakie trudności napotka każdy, kto chce wyjść z rutyny i być „bardziej gościnnym”? Co możemy zrobić od jutra? Zapytamy o najbardziej praktyczne porady. To będzie wyjątkowe spotkanie. Serdeczne na nie zapraszamy.

Zapraszamy, prosimy o rejestrację: https://evenea.pl/imprezy/kultura-isztuka/wroclaw/spotkanie-z-patrycja-siwiec-i-adamem-pawlowskim-198254 Koszt 20 zł od osoby. Decyduje kolejność rezerwacji na Evenea.

Pełna lista wydarzeń i urodzinowych atrakcji: https://100mostow.pl/blog/2018/06/20/drugieurodziny

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1870421822981004

Zapraszamy serdeczne!