Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Urodziny

15/07

Zapraszamy na warsztaty
PIWO+Precle, Przetwory,
Wołowina

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty

PIWO+ Precle 🥨 – 17.07, godz. 19:00
PIWO+ przetwory 😋 – 18.07, godz. 19:00
PIWO+ mięso 🍖 – 19.07, godz. 19:00

Czas trwania 2 godziny 💯🍺 Zapisy w Concepcie!

  1. PIWO+ Precle 🥨 – 17.07, godz. 19:00. Produkcja precla, mieszanie ciasta, formowanie, garowanie, pieczenie. Każdy z uczestników dostanie zadanie upieczenia precla. Drugiego zje podczas warsztatu. Podamy do niego dwa piwa i opowiemy skąd takie połączenie. Chcemy pokazać jak w naszym wydaniu wygląda jeden z najstarszych kunsztów, jakim jest piekarstwo. Wytłumaczymy też w jaki sposób łączyć takie produkty z piwem – w końcu jest to nasza specjalność! Opowiemy jakie produkty z browaru możemy dodać do wypieków aby nadać im piwnego charakteru. Będzie można poznać produkcję od wnętrza: zamieszać, uformować i wypiec. Prowadzi Michał Czekajło. Cena: 100 zł/os.
  2. PIWO+ przetwory 😋 – 18.07, godz. 19:00. Pokaz produkcji majonezu, emulgowanie, mieszanie, przygotowanie. Opowiemy o innych przetworach. Zakończymy degustacją przetworów oraz innych wypieków (chlebów i bułek) wypiekanych na miejscu. Pokażemy jak robimy nasze sekretne słoiki! Co do nich dajemy żeby było smacznie i naturalnie? Ile z browaru schowane jest w każdym z nich? Z jakim pieczywem to jeść i z jakim piwem pić? Czym różni się produkcja masowa od małej rzemieślniczej? Odpowiedzi poznacie uczestnicząc w procesie wytwarzania od pustego słoika do etykiety! Prowadzi Iza Antoniewicz. Cena 100 zł/os.
  3. PIWO+ mięso 🍖 – 19.07, godz. 19:00. Wołowina: towaroznawstwo, pochodzenie mięsa, rozpoznawanie części rzeźnych, metody wykrawania. Opowiemy o sezonowaniu na mokro i na sucho. Zakończymy degustacją mięsa przygotowanego przez kucharzy prowadzących. Do mięsa dobrane dodatki oraz dwa piwa. Bardzo szeroko opowiemy o mięsie. Dlaczego taka rasa? Dlaczego akurat my ją preferujemy? Jak wygląda i na czym polega sezonowanie na sucho i na mokro? Pokażemy specjalne szafy, powiemy jak działają, co w sobie kryją, że mięso można w nich tak długo trzymać. Omówimy podział części rzeźnych, budowę i rodzaje kawałków. Wtajemniczymy w poszczególne etapy obróbki i jak to robią nasi przyjaciele z Kraju Basków. Na koniec potniemy, usmażymy i zjemy łącząc z odpowiednimi dla takiego mięsa stylami piwa! Prowadzi Michał Czekajło. Cena: 160 zł/os.

Maksymalnie 8-10 uczestników. Zapisy w Concepcie!

Drugie urodziny Conceptu Stu Mostów

Bedze też mnóstwo małych atrakcji, choćby precle, codziennie na innym piwie! Będzie firmowy grill – w piątek i w sobotę. Urodzinowy brunch i urodzinowy tort w niedzielę. Będzie można spróbować między innymi gofrów z kajmakiem, twarożku ze słonecznika lub omletu z przepisu babci Szefa Kuchni. Do tego lemoniady na bazie brzeczki i chmielu, a na deser – urodzinowy tort! Wszystko w formie szwedzkiego bufetu. Zapraszamy na urodzinki! 😋💯�

Szczegóły i relacje na bieżąco w wydarzeniu na Fb: https://www.facebook.com/events/1870421822981004