Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Beer Bridge

23/02

Vuelta a Espana!
Most przyjaźni
i seria kranoprzejęć

Będzie się lało!

Przed nami imponująca trasa promocyjna. Zaczniemy w 23/02 w Cervezoteca Malte w La Coruna. Meet the Brewer ma 8 urodziny. Tak Galicja. Potem kranoprzejęcie w O Bandullo do Lambón w Santiago de Compostela. 27/02 jeszcze The Black Dog Tavern. Potem Pontevedra i Ye Olde Basset, 28/02. Degustacje naszych piw i Meet The Brewer. Szczegóły sukcesywnie na fp. Jeśli nie chcecie niczego przegapić zaznaczcie w obserwowanych opcje „wyświetl najpierw”.

Marzec powitamy w Madrycie. Zacznimy w La Tape. Planujemy kranoprzejęcie i cheese tasting and pairing. Spotkanie w El Sainete. W Brew Wild Pizza Bar – to taproom browaru Quince. Potem degustacje w madryckim Labirratorium i w Drakkar. Meet The Brewer and Tap Takeover. Spotkanie w The Beer Garden. Degustacje w Espuma de Cerveza. Meet the Brewer w Cervecería Polar. Na horyzoncie Barcelona i na Barcelona Beer Festival 2018. Po drodze Hoppy Craft Beer House w Saragossie. A to dopiero początek. Znakomicie układa się nam praca na rynku hiszpańskim. Ten rynek fascynuje. M.in. ze względu na wielkość (#3 w Europie, po Niemczech i UK) i na miejsce konsumpcji. 2/3 piwa w Hiszpanii wypija się wspólnie, poza domem (w tym lepsi są tylko Irlandczycy). Nic tylko wymieniać doświadczenia.

Kwitnie nasz Piwny Most z najlepszą kraftową marką i team’em najlepszych piwowarów – Juan Rodriguez i Beinat Gutierrez, główny piwowar NaparBCN. Naszym celem od początku jest wzbogacenie kultury piwa, promocja polskiej i hiszpańskiej kultury, stylu życia i kuchni. Szykujemy się na wspólne warzenie w marcu, no i oczywiście na Beer Geek Madness 6 – Intense! ¡Nos vemos en Wroclaw!

Więcej o Piwnych Mostach na https://100mostow.pl/piwnemosty