Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Glühbier

23/01

Berliński Most
z BRLO i zimowa
premiera Glühbier!

Berliński Most rodzi fantastyczne owoce

Glühbier, czyli nasza wersja piwa „grzanego” – owoc współpracy Browaru Stu Mostów z BRLO! Kooperacyjne piwo uwarzone w berlińskim browarze o mocnej podbudowie słodowej. Podczas leżakowania dodaliśmy do niego polskich suszonych owoców: śliwek, jabłek i gruszek, a dodatkowo – zakwasiliśmy je sokiem z cytryn. Uzyskaliśmy aromatyczne piwo idealne na mroźne wieczory – można je pić zarówno na zimno, jak i po podgrzaniu. Prawdziwie zimowa premiera!

Piwo będzie tylko w beczkach i trafi do Kontynuacji, Fermentum w Poznaniu, Kufle i Kapsle, Chmielarnia, Same Krafty, Jabeerwocky, Warszawa. I oczywiście na Długosza. Zapraszamy na pierwszy łyk!

Współpraca na linii WRCLW-BRLN od zawsze rodzi wyjątkowe owoce. Nasze pierwsze wspólne piwo – ART#8 Strawberry Berliner Weisse – wzmocniło powrót stylu Berliner Weisse i stworzyło modę na piwa owocowe. W ur. okrzyknięto je najbardziej oczekiwanym piwem na berlińskim BRLO Brwfest. Nasze ostatnie piwo rozeszło się chyba najszybciej. Do tego wsparcie w promocji, coraz więcej wspólnych projektów, wizyt. Wystarczy powiedzieć, że za 2 tygodnie widzimy się w Berlinie. Połączymy siły by urządzić wspaniałą wspólną promocje. Szczegóły niebawem.