Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

#sylwester

29/11

Zapraszamy na bardzo
uzależniający Sylwester
w rytmie Funky [PDF]

Piwny sylwester w rytmie Funky

Zapraszamy na noc kraftu, groove’ującej perkusji, slapującego basu i falujących gitar! To będzie bardzo uzależniający Sylwester. Zaczniemy o 20:00 wolnymi i spokojnymi rytmami. Klimat basowych riffów, okrężne ruchy bioder, back front handa claps! Potem już małpie figle, crazy legs, boogaloo roll – po prostu FUNK. Będzie gorąco, rytmicznie i kolorowo. Stroje mile widziane, ale nie wymagane. Załoga szykuje funkowe akcenty. Ma być na luzie. FUNKY!

Do tego kulinarny popis Michała Czekajło i ekipy Conceptu Stu Mostów. Przygotowaliśmy nową i rozbudowaną formę menu sylwestrowego. Swobodniejszą, dającą indywidualną możliwość komponowania i łączenia smaków. Kolejne etapy klasycznej sylwestrowej imprezy w jednym miejscu i czasie. W związku z tym, wszystkie dania sylwestrowe podzielone zostały na trzy sekcje: WYPIEKI / MAKARON, MIĘSO / RYBY / DANIA GORĄCE oraz WARZYWA / PRZEKĄSKI Szczegóły w ofercie w PDF.

 

 

Cena 230 PLN za osobę zawiera: dania ciepłe, zimne przekąski, kawę/herbatę, piwa Browaru Stu Mostów (bez ograniczeń), kieliszek szampana. Pozostałe alkohole we własnym zakresie (bez korkowego).

Zapisy pod adresem: browar@100mostow.pl lub telefonicznie 501 822 305 – codziennie od 12:00.

Ruszamy. Mamy w tym momencie 48 wolnych miejsc. Planujemy Wydarzenie na Fb, tak by ułatwić aktualizacje. Pomni doświadczeń z 3 ostatnich Sylwestrów 🙂 prosimy o szybkie decyzje.