Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Brewski

19/10

Warzymy z Brewski!
Zapraszamy na Meet
the Brewer o 19:00

Meet the Brewers, dziś o 19:00

Zapraszamy na skandynawski dzień w pubie na Długosza. Przygotowaliśmy kanapki z krewetkami i frykadelki, czyli to, co zrobiło taką furorę podczas kranoprzejęcia Brewski. Zapraszamy przez cały dzień, warzymy od wczoraj.

Wieczorem opowiemy o wspólnym projekcie, piwowarzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Do tej pory mówiliśmy tylko o tym, że będzie to mocno goryczkowe piwo z wyczuwalnym aromatem cytrusów oraz o tym, że wykorzystamy doświadczenia obu Browarów. Brewski też lubi owoce, naturalne, prawdziwe. Planowane dodatki nie są dla nas nowe, ale skorzystamy z doświadczenia Brewski z użycia owoców tropikalnych 🙂 Wykorzystamy też wirówkę, której nie ma w browarze w Helsingborg. Wszystko idzie zgodnie z planem. Do tego stopnia, że potwierdzać dziś zamierzamy datę premiery. To będzie 23/11.

Wczoraj mieliśmy okazję zwiedzać WRCLW. Kuchnię dawnego Wrocławia pokazaliśmy we Wrocławska Gastopub. Był bigos wrocławski, kluski, pierogi, placki ziemniaczane z gulaszem, żeberka na naszym piwie. Wcześniej tatar i dużo WRCLW Schöps. Najpierw zaczęliśmy w Spiżu, potem Złoty Pies, rundka po rynku i kontynuacja w Kontynuacji. Tu szerszy przegląd polskich piw. Kolejna runda w Szynkarni. Finał na Włodkowica w AleBrowar. I powrót DoJutra, po porcje emocji, pogrom mitów i wspomnienia na wynos. To rzadziej opisywana świetna strona kooperacji. Rozmawiamy o historii, piwie, drożdżach i chmielach, spotykając co kawałek znajomych i gości. I dobrze nam, bo uroda WRCLW i gościnność wszystkich tych miejsc robi duże wrażenie. Dziękujemy i wszystkich zapraszamy na pierwszy łyk do WRCLW.