Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Brewski

16/10

Piwny Most z Brewski.
Warzymy we WRCLW
już 19/10

Warzymy z Brewski! Czwartek, 19/10 🙂

Zapraszamy by nami pokibicować, popatrzeć. Wieczorem Meet the Brewer. O 19:00 zapraszamy na spotkanie z Fredrik Fölster. Opowiemy o piwie, naszym Piwnym Moście. Magnesem reputacja jednego z najciekawszych browarów na craftowej scenie.

Brewski słynie z owocowych IPA, szczególnie z owoców tropikalnych. Ale legendę zbudowało podejście. Świat uważa ich za ikonę craftu, a oni są zadowoleni z jednego swojego piwa. Po uwarzeniu 60 warek, czyli po wielu latach dopracowywania jego receptury. Jak to jest? – zapraszamy by o to pytać.

Więcej o podejściu Brewski, zdrowym rozsądku na który postawili, skupieniu i perfekcjonizmie, który tak często odbiera im zadowolenie i motywuje do większej pracy – w bardzo ciekawym wywiadzie, który zamieściliśmy już na naszej stronie. Oto link do niego https://100mostow.pl/blog/2017/07/27/brewski

Zapraszamy na skandynawski wieczór z Brewski. W czwartek w menu kanapki z krewetkami. Te same, które zrobiły furorę podczas kranoprzejęcia. Z pieczywem i majonezem z marakują, z Concept Stu Mostów. Do tego frykadelki – ikona skandynawskiej kuchni. Smak mięsa w połączeniu z lekkim rybnym sosem i świeżą sałatką z młodych ziemniaków.

Brewski słynie z bardzo charakterystycznego designu. W ramach skandynawskiego Piwnego Mostu mamy na Długosza co najmniej kilka piw. Środa i czwartek będą okazją do rozmowy i degustacji. W środę planujemy pokazać piwny WRCLW, w czwartek jesteśmy na Długosza. Zapraszamy na pierwszy łyk! Trzymajcie kciuki.