Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Urodziny

08/07

Zapraszamy na
pierwsze urodziny
Conceptu Stu Mostów

Urodzinowy tydzień

Świętujemy cały tydzień. Będą wyjątkowi goście i wielki brunch na finał. Będzie urodzinowy tort i cała nasza historia. Zapraszamy i prosimy o życzenia. Piszcie co dobre, co wzbogaciło piwny i kulinarny WRCLW.

Urodzinowy tydzień zaczniemy Spotkaniem w Kwestii Smaku. Gościem specjalnym Monika Walecką – znakomity piekarz, fotograf i stylistka jedzenia, znana aktywności w mediach, bloga gotujebolubi.pl (Gotuje, bo lubi) i czarów w swojej mikro piekarni Cała w mące. Spotkanie poprowadzi Basia Starecka – dziennikarka, wieloletnia redaktor KUKBUKA, podróżniczka, autorka bloga Nakarmiona Starecka. Spotkanie o pasji, piekarnictwie, pokazywaniu jedzenia i kwestiach smaku. Ciekawe dla wszystkich miłośników doznań kulinarnych, rzemieślników i pasjonatów. Zapraszamy 14 lipca, przed 18:00. Szczegóły na https://www.facebook.com/events/1440970012624765/

Przez cały tydzień prezentować będziemy nasze produkty. Zaczniemy już w niedzielę, 16 lipca, na Wrocławskim Bazarze Smakoszy, gdzie na kilka godzin otworzymy Pop Up Restaurant. Będziemy serwować: chłodnik z pokrzywą z pieczonymi ziemniakami, pieczony ser z karmelizowanymi morelami i prażonym słodem, do tego bagietki z młóta z dojrzewającym schabem i woda pomidorowa. Normalnie takie rzeczy, tylko na Długosza. Tylko pracując obok Browaru. W tygodniu już na miejscu, będzie kilka niespodzianek. Codziennie inna grupa produktów i piwne rekomendacje.

Na finał coś czego jeszcze nie było. Urządzimy śniadanie i brunch w ogródku, pomiędzy Browarem a Conceptem. Formuła otwartego bufetu, od rana. Dołożymy miejsca siedzące – leżaki i małe stoliki. Na wejściu do kupienia będą 'vouchery’ na kwotę 30 zł. Wszystko inaczej, świątecznie, ale w znanych godzinach otwarcia – w sobotę 22-go (8:00-16:00) i niedzielę 23 lipca (9:00-14:00).

Uroczyste zakończenie w niedzielę. ale będzie tort. Tort z jedną świeczką, bo to wszystko co zrobiliśmy zajęło tylko rok. Zapraszamy. Nie będzie księgi życzeń. Życzenia przyjmujemy osobiście, przez cały urodzinowy tydzień!

Więcej o Concepcie Stu Mostów na https://100mostow.pl/concept-stu-mostow
Na bieżąco na www.facebook.com/ConceptStuMostow