Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WRCLW-Breda

03/06

Piwny Most Wrocław –
Breda & Tap Takeover w
DOK 19 (Haven 19)

Tap Takeover w Bredzie

Holandia to nasz stały partner. Korzystamy z każdej okazji by zaprezentować wrocławskie tradycje browarnicze i swoje piwo w tym kraju. Breda to miasto partnerskie Wrocławia. Miasto zostało wyzwolone przez żołnierzy generała Maczka, o czym mieszkańcy do dziś pamiętają. Organizatorzy kranoprzejęcia w DOK 19 wskazywali na to źródło powszechnej w Bredzie sympatii dla Polaków.

Zaprezentowaliśmy wszystkie trzy swoje marki – WRCLW, Salamander i ART. Medale, które każda z nich zdobyła w tym roku. Piwem wieczoru został ART#8 – pierwszy w naszej historii Berliner Weisse. Jasne, zamglone i kwaśne piwo ze słodem pszenicznym o niskiej zawartości alkoholu. Mix niemieckiej tradycyjnej szkoły piwowarskiej z nowofalowymi niemieckimi chmielami oraz świeżymi polskim aromatycznymi truskawkami. Kolejne piwo w tym stylu już niebawem na Wrocławski Festiwalu Dobrego Piwa, 10-12/06.

W ramach Piwnego Mostu z Holandią na WFDP przyjeżdża Jopen w petardą swoich piw. Zapraszamy już dziś na pierwszy łyk. Stanowisko numer 71 😉