Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WFP

10/04

Browar Stu Mostów
kolejny raz leje na
Łazienkowskiej!

Za nami Warszawski Festiwal

Było wiele polskich browarów i bardzo sympatyczna atmosfera. Zagranicę reprezentowały legendy skandynawskiego kraftu – Brewski ze Szwecji, Lervig z Norwegii i Evil Twin z Danii.

W sumie ok. 350 kranów, 800 piw i bodaj 15 foodtrucków. Niewprawionych oprowadzali „piwni przewodnicy”, w specjalnych festiwalowych koszulkach. Można też było nauczyć się warzenia piwa w domu i wziąć udział w turnieju piłkarzyków.

Sezon festiwalowy rozpoczęliśmy kilka dni wcześniej na Barcelona Beer Festival. Promowaliśmy WRCLW Schöpsa oraz SALAMANDER Black IPA, ART#11 Double Cherry Rauchweizenbock – pierwsze polskohiszpańskie piwo powstałe w ramach Piwnego Mostu z Naparbier.
Więcej na https://100mostow.pl/blog/2017/03/25/bbf-2017/

Przed nami 8. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa, w dniach 9-11 czerwca 2017. Najstarszy krafotwy festiwal w naszej części świata, miejsce powstania słynnych Warsztatów Piwowarskich i debiutu większości polskich browarów kraftowych. Czas w którym cały świat dowiaduje się, że piwowarstwo jest częścią naszej tożsamości i jakże istotną częścią stylu życia we WRCLW.

Więcej na http://www.festiwaldobregopiwa.pl/
Aktualności na www.facebook.com/festiwaldobregopiwa