Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Gault&Millau

27/11

Żółty obiekt pożądania!
Miejsce w przewodniku
Gault&Millau!

Mamy miejsce w przewodniku Gault&Millau!

Nasz PUB, jego kuchnia i pasja doboru dań do piwa – w żółtym przewodniku Gault&Millau. Koniec spekulacji. Czapki z głów i żółtą włóż! 🙂

Świeżość i zmienność menu, pasja, inwencja twórcza i olbrzymie zaangażowanie całego Zespołu. Wszystko firmowana nazwiskiem Czekajło. Brawo Michał! On jest Szefem Kuchni, on tworzy menu, sprawia, że codziennie mamy inną propozycje na lunch. Wymógł przygotowywanie wszystkiego na miejscu, ze świeżych produktów w większości lokalnych producentów. Kto go zna ten wie, że żyje tym. Zna wszystkich naszych dostawców. Sam ich wybrał i zaprosił do współpracy. Nikogo nie dziwi już sytuacja, że jedzie gdzieś i spędza kilka dni by poznać standardy uprawy, hodowli czy arkana jakiegoś aspektu regionalnego rzemiosła. Koszty tego zaangażowania są olbrzymie. No ale dziś na pewno Michał jest z siebie zadowolony. Brawo, czapki z głów i żółtą włóż! 🙂 Brawo Tomasz Kupka. Brawo Tomasz Stelmasiński. Brawo Maciej Drozd. Brawo Grzegorz Węgiel. Brawo, to jest Wasz wielki sukces.

Codziennie piszecie historie. Codziennie ze świadomością, że nie jesteśmy od tego by karmić czy wydawać piwo, że tą poprzeczkę zawiesiliśmy sobie znacznie wyżej. Dziś to Wasz dzień, bo Wasi sędziwie, w podobnych jak na konkursach piwnych – anonimowych testach, zawyrokowali. Powiedzieli, że robicie to na takim poziomie, że PUB znalazł się wśród najlepszych restauracji w Polsce. Jeszcze raz wielkie gratulacje i podziękowania!

Jakość opisów i rekomendacji sprawia, że „Żółty Przewodnik” jest na wyposażeniu każdego kto interesuje się dobrym jedzeniem i jest jego smakoszem. Restauracje oceniane są za pomocą kwestionariuszy. Jest bodaj 100 parametrów. Zatem nie ma przypadków. Oceniane jest jedzenie, dobór produktów, ich jakość, sezonowość, techniki przyrządzania, łatwość i kreatywność zestawień smakowych i food design, czyli sposób podania. Ocenia się też spójność koncepcji menu z koncepcją lokalu. Punkty przelicza się na słynne czapki.

Więcej o Pubie Browaru Stu Mostów – https://100mostow.pl/pub/
Więcej o naszej kuchni – https://100mostow.pl/kuchnia-browaru-stu-mostow/
Nasze piwne menu zawsze na https://100mostow.pl/pm/