Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WRCLW & LUBLIN

16/11

Zapraszamy na WRCLW
na Lubelskich Targach
Piw Rzemieślniczych

Zapraszamy na WRCLW na Targach!

Już za tydzień, od piątku 25.IX do niedzieli. Wielkie święto rzemieślniczego piwa w Lublinie. Cieszymy się na to spotkanie. Bardzo mile wspominamy pierwszą edycje tragów. Entuzjazm i świetną organizację.

Jak co roku przywieziemy petardę. Rok temu przyjechaliśmy tuż po zdobyciu pierwszego dla Polski medalu na Brussels Beer Challenge 2015 dla Salamandra. I po tym jak nasze piwa serii WRCLW zdobyły tytuł Dolnośląskiego Produktu Roku 2015. W tym roku będą to piwa nagrodzone podczas jubileuszowego Konkursu Piw Rzemieślniczych 2016. SALAMANDER Black IPA (złoty medal), WRCLW Rye RIS BA (złoty medal) i WRCLW Roggenbier (brąz). Więcej o tych piwach przeczytacie na piwach przeczytacie na www.facebook.com/BrowarStuMostow/photos/a.482485215213862.1073741828.4787185522 57195/1000721676723544/?type=3&theater

Promowaliśmy wszystkie nasze marki. WRCLW to tradycja w nowych aranżacjach. Marka, która wzmacnia tożsamość i świadomość smaku, degustacyjne podejście do piwa. W nazwie ma tylko spółgłoski, w produkcie tylko te składniki, z których przez wieki robiono piwo. Kraftowy Pils, Roggen, Hefeweizen i fantastyczny RIS. Teraz doszedł WRCLW Schöps – odtworzony pszeniczny symbol miasta i wielkich piwnych tradycji Wrocławia.

SALAMANDER – marka stworzona by pokazać moc spotkania przy piwie, przyjaźni i szacunku. Stary piwny zwyczaj i toast, który powstał na początku XIX w. we Wrocławiu. Zwyczaj kultywowany i praktykowany do dziś w czasie biesiad w kręgach niemieckich korporacji studenckich. Produktowo to oczywiście piwa nowofalowe. Choćby Pale Ale czy AIPA.

ART – marka piw tworzonych we współpracy. Buduje mosty pomiędzy ludźmi i pomiędzy stylami piwa. Jest dobrą wizytówką kraftu. A my staramy się pokazywać kraft jako część kapitału kreatywnego WRCLW, Dolnego Śląska i Polski.

Pozdrawiamy i zapraszamy Was do WRCLW i na WRCLW 🙂