Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Prezent na WRCLW

08/11

Browar promuje
zestawy prezentowe
na sezon 2016/2017

Wizytówka Browaru Stu Mostów i kunsztu wrocławskich rzemieślników

Połączyliśmy piwa Browaru i produkty Conceptu Stu Mostów – pracowni rzemieślników, gdzie do produkcji precli, pieczywa czy musztard używane jest piwo, brzeczka, słody i młóto browarniane. Do tego naturalne sery i długo dojrzewające mięsa. Od najlepszych lokalnych producentów i rolników. 100% hand made. Plus autorskie przepisy.

Są trzy zestawy.

Zestaw prezentowy – piwo rzemieślnicze warzone w Browarze Stu Mostów, słoiczek musztardy na bazie piwa oraz kruche ciastko słodowe 🙂 Pięknie zapakowane – 40 zl z VAT

Zestaw degustacyjny – 2 piwa, szklanka 0,33 l z logo Browaru, słoik musztardy, ser podpuszczkowy oraz wędlina dojrzewająca. Koszt około 75 z VAT zł. Cena zależna jest od gramatury wędlin i serów

Zestaw Konesera – 6 naszych piw, 2 szklanki 0,33 l z logo Browaru, 3 słoiki, w tym musztarda na bazie piwa, 100 g sera podpuszczkowego i/lub wędlin oraz 250 g kawy z palarni Czarny Deszcz. Koszt ok. 195 zł z VAT.

Środek wypełniany czarnym papierem, na życzenie zestawy owiniemy celofanem i zwiążemy rafią.

Ciasto słodowe – z dodatkiem piwowarskiego słodu może zawierać krótką dedykacje np. Wesołych Świat lub Dla Marka. Koszt dodatkowy do zestawu za słodki grawer na ciastku to 1 zł. Ciasto może zawierać różne dodatki, np. świąteczne, rodzynki czy orzechy. Na życzenie.

Piwa można wybrać spośród dostępnych aktualnie piw marek WRCLW i SALAMANDER. Pod marką WRCLW mamy też rarytas – odtworzone po 250 latach najbardziej wrocławskie piwo Schöps. Druga warka już niebawem.

Prosimy o kontakt firmy. Chętnie prześlemy specjalnie przygotowaną ofertę z opisem wszystkich produktów i kwotami netto. Zachęcamy do kontaktu.

tel 531-786-116
mail concept@100mostow.pl