Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

PTP 2016

27/10

Konkurs z nagrodami oraz zaproszenie
na Poznańskie Targi Piwne

Zapraszamy na WRCLW w Poznaniu

Już za tydzień, od piątku 4.IX do niedzieli. Wielkie święto rzemieślniczego piwa w Poznaniu. Poznańskie Targi Piwne promują 3 rzeczy: „piwną kulturę, historię i współczesny świat rzemieślniczego piwa”. Doceniamy i przyłączmy się do tej promocji! Oto nasz konkurs. Do wygrania 3 karnety, w super opcji. 3-dniowe, w każdym piwo i szklanka!

Co trzeba zrobić by wygrać?

Wystarczy przyłączyć się do Wydarzenia na Facebooku, oto link – https://www.facebook.com/events/370821659915886/, zaprosić 3 osoby i w komentarzu poniżej odpowiedzieć na 3 pytania:

  • Pytanie 1. Pod którą marką odtworzyliśmy Schöpsa – symbol Wrocławia, piwo, przez 2 wieki uważane za czołowe w naszej części Europy?
  • Pytanie 2. Jak nazywa się marka, pod którą warzymy piwa z innymi browarami? W tym między innymi w berlińskim BRLO i amerykańskim Bristol Brewing, top 4 Berliner Weisse na liście wszechczasów. Te piwa przywieziemy na PTP.
  • Pytanie 3. Która z naszych marek to stary piwny zwyczaj i toast, który powstał na początku XIX wieku we WRCLW? Zwyczaj kultywowany ciągle w Niemczech. Cześć piwnej kultury, którą wspólnie odtwarzamy.

W przypadku większej niż 3 liczby poprawnych odpowiedzi, weźmiemy pod uwagę liczbę ich polubień. Rozstrzygnięcie we środę 2 listopada, w samo południe. Zwycięskie karnety (wartości 40 zł) będą do odebrania w kasie PTP.

Zapraszamy serdecznie na pierwszy łyk! Będzie SALAMANDER AIPA, Pale Ale, Black IPA, WRCLW Pils, Hefeweizen oraz Schöps. ART#8 Strawberry Berliner Weisse, warzony z berlińskim BRLO. ART#9 Oatmeal Hoptart, warzony z amerykańskim Bristol Brewing, dziś w Top 4 Berliner Weisse wszechczasów. I najnowszy ART#10 Coffee Milk Amber Ale, warzony z wrocławską palarnia Czarny Deszcz.

Więcej w naszym wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/370821659915886/

oraz na www.facebook.com/events/817067048428277/