Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Kraft sierpnia!

06/09

ART#9 najlepiej
ocenianym piwem
sierpnia!

ART#9 najlepiej ocenianym piwem sierpnia! KRAFT MIESIĄCA!

Nasz ART+9 Oatmeal Hoptart to najlepiej oceniane piwo sierpnia na portalu polskikraft.pl. Zgodnie z nową tradycją został „odznaczony” KRAFTEM MIESIĄCA! Powala na kolana! 🙂

Oto wybrane recenzje:

  • „Nie pamiętam kiedy piłem tak pięknie i silnie aromatycznie piwo. Brzoskwinia, ananas, truskawka i mandarynki. Cudo! W smaku lekko kwaśne i cytrusowe. Można pić litrami. Tylko szkoda, że lato już się kończy”. „Bardzo orzeźwiające, konkretnie kwaśne, ciekawe aromaty cytrusowe”. „Piana do ładna, puszysta, może nie super obfita ale długo utrzymująca się. Kolor piwa słomkowy mętny. Co do aromatów… dawno nie czułem tak mocnego ananasa, brzoskwini, jest przyjemna porzeczka (nie kuweta), limonka. W ustach dość lekko. W smaku lekko kwaskowato, ponownie cytrusy, ananas, brzoskwinia, kończone na prawdę delikatną goryczką, lekki grejpfrut. Bardzo gładkie. Bardzo orzeźwiające”.
  •  „Bardzo lubię tą serię browaru Stu Mostów. Berliner Weisse letnią porą, to naprawdę dobra propozycja. Kolor słomkowy, bardzo ładna, biała, puszysta, wolno opadająca, piana. Jeszcze przed przelaniem, z butelki dobywał się niesamowicie intensywny aromat tropikalnych owoców. Ze szkła najbardziej dominowały mango i marakuja! Do tego trochę cytrynowej nuty i truskawek. Muszę przyznać, że zapach mnie powalił na kolana!! W smaku równie pysznie! Owoce cały czas utrzymują swoją intensywność. Jest przyjemna kwaśność.”

Więcej na www.polskikraft.pl/piwo/browar-stu-mostow-art%2B9-oatmeal-hoptart_1663

ART#9 warzony we WRCLW w kolaboracji z Bristol Brewing Company z Colorado Springs wszędzie zbiera fantastyczne recenzje. Wiele osób przekazuje nam gratulacji i życzenia daleko wykraczające poza tytuł „piwa miesiąca”. Jeśli macie ochotę poczytać lub opisać swoje wrażenia zapraszamy również na RateBeer i Untappd.

http://www.ratebeer.com/beer/art9-oatmeal-hoptart/437481/ 

https://untappd.com/b/browar-stu-mostow-art9-oatmea%E2%80%A6/1664465

Więcej o piwie na https://100mostow.pl/art-9/

Gdzie kupić? – https://100mostow.pl/piwna-mapa/