Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

TripAdvisor 2016

17/08

Certyfikat TripAdvisor
2016 dla Pubu
Browaru Stu Mostów

Otrzymaliśmy Certyfikat TripAdvisor 2016

To wyróżnienie jest przyznawane miejscom, które stale otrzymują niezwykle pochlebne recenzje podróżnych na stronie TripAdvisor. Cieszymy się. Nagroda jest wynikiem dużej ilości pozytywnych recenzji. Dziękujemy bardzo za każdy wpis. Czytamy je, czasem spostrzeżenia sprawiają, że coś chcemy zmienić, poprawić. Co by nie mówić, cieszą nas wysokie noty. „To wyróżnienie pomaga podróżnym znaleźć obiekty, które stale świadczą usługi na najwyższym poziomie, a następnie dokonać w nich rezerwacji. Strona TripAdvisor jest dumna, że w dużej mierze dzięki niej podróżni mogą podejmować pewniejsze decyzje w zakresie rezerwacji” — tak na to patrzy TripAdvisor a my potwierdzamy. To działa, ludzie korzystają z rekomendacji.

Certyfikat jakości utworzone w 2010 roku. Jest przyznawany firmom z branży HoReCa (obiekty zakwaterowania, restauracje, pubu) stale świadczącym usługi na najwyższym poziomie.

Obecnie ten prestiżowy certyfikat jest przyznawany po raz 6 i otrzymują go firmy, które stale gromadzą niezwykle pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor. W celu wytypowania laureatów certyfikatu jakości TripAdvisor korzysta z całego wachlarza materiałów przesłanych przez podróżnych. Są to oceny przyznawane wraz z recenzjami, ogólna ocena, a także liczba i aktualność recenzji. Aby otrzymać certyfikat jakości, obiekt musi utrzymać ogólną ocenę na stronie TripAdvisor na poziomie co najmniej 4 z 5. 2, przez co najmniej 12 miesięcy. Certyfikat jakości jest przyznawany na podstawie opinii klientów. Jest tym bardziej cenny, że jakakolwiek współpraca handlowa ze stroną TripAdvisor nie jest czynnikiem decydującym o przyznaniu nagrody.

Zapraszamy do podzielnia się swoją pinią po wizycie u nas. Na stronie ten link znajduje się obok Facebooka i YouTuba – https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g274812-d7264562-Reviews-Browar_Stu_Mostow_PubWroclaw_Lower_Silesia_Province_Southern_Poland.html