Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WRCLW Rye RIS

21/04

Debiut WRCLW Rye RIS ze świeżo
wędzoną suszoną śliwką

Smakowe Rye RISy robią furorę!

Zapraszamy na kolejny weekend Miesiąca Stoutu! Tym razem Rye RIS ze świeżo wędzoną suszoną śliwką. Świeżo uwędzone na drewnie dębowym suszone śliwki nadają Rye RIS’owi wspaniałej owocowości, złamanej aromatami dymu dębowego, który kojarzy się z nutami dymu ogniska wraz z lekkim aromatem wędzonki.

Pierwszy Barrel Aged w historii Browaru Stu Mostów zbiera znakomite recenzje.

Super! Bardzo intensywne nuty waniliowe, praliny, czekoladowe. Beczka po Bourbonie zrobiła robotę. W sumie jeden z lepszych RISów w Polsce. Skuszony entuzjastycznymi recenzjami – degustował na blogu blog.kopyra.com Tomasz Kopyra.

 

 

W każdy kolejny weekend stoutowego kwietnia zaprezentujemy coś nowego. Słodkość RIS’a złamaliśmy bowiem na kilka sposobów. Dziś „śliwka na torcie” – WRCLW RIS ze świeżo wędzoną suszoną śliwką.

A już za tydzień WRCLW Rye RIS z chilli i ziarnem kakaowca. Będzie się działo bo nie od dziś wiadomo, że połączenie gorzkiej czekolady z chilli uwalnia najwięcej endorfin i wspaniale wpływa na nasze samopoczucie. W połączeniu z Imperialnym Stoutem może wprawić w świetny humor. Słodkość miesza się z pikantnością papryczek chilli, a „bazowe” nuty czekolady w RIS’ie potęguje prażone ziarno kakaowca.

Szykujemy też specjalną stoutową niespodziankę na długi majowy weekend. Bądźcie z nami szczegóły na https://www.facebook.com/events/567773860060604/