Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WRCLW – LUBLIN

29/11

WRCLW na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych

WRCLW zaprosił LUBLIN!

I się nie zawiódł. To był fantastyczny weekend na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych, 28-29.11. Pierwsze kraftowe tragi w Lubinie. Był entuzjazm gospodarzy, nowe energia wśród browarników. Świetna organizacja. Dziękujemy! Jakie wasze opinie, udał nam się post WRCLW – LUBLIN? 🙂

Przywieźliśmy petardę. Wystrzeliliśmy i poszło wszystko w tempie, które oddaje jak bardzo ludzie spragnieni są prawdziwego kraftu. Jak rośnie grono miłośników piw robionych przez wolnych ludzi, z poszanowaniem produktu, z hoplem na punkcie wyśrubowania wrażeń i dzielenia się emocjami z tymi, którzy je smakują. To był zastrzyk nowej energii dla nas i chyba dla wielu ludzi z branży.

Przywieźliśmy ostatnią premiere SALAMANDER Black IPA – piwo warzone na tegoroczny 3. Wrocławski Szlak Piwny (13-15.11). SALAMANDER Hoppy Violet Potato Lager – nagrodzony na Brussels Beer Challenge 2015 (8.11). Była AIPA, Pale Ale i Wheat Porter. Był WRCLW Pils i Roggen, z tytułem Dolnośląskiego Produktu Roku 2015. Solidny kawałek WRCLW w LUBLINIE!

Promowaliśmy wszystkie nasze marki. SALAMANDER – symbol prostszego życia, przyjaźni, dobrej rozmowy. Marka, którą celebrujemy spotkania. Gdzie piwa są stylowe i zdecydowanie nowofalowe. WRCLW, który wzmacnia naszą tożsamość i świadomość smaku. W nazwie to tylko spółgłoski, w produkcie tylko te składniki, z których przez wieki robiono piwo. Czyli nasza klasyka w nowych aranżacjach. Oraz ART – marka, pod którą warzymy piwa kolaboracyjne. Adresowana do ludzi kreatywnych, buduje mosty pomiędzy ludźmi i pomiędzy stylami piwa. Pomaga prezentować kraft jako część kapitału kreatywnego WRCLW, Dolnego Śląska i Polski.

Pod marką ART mieliśmy warzone wspólnie z Neo-Nówką, oficjalne piwo ich 15-lecia. Wizytówka wrocławskiej fantazji – ART White IPA. Piwo w całej Polsce zbiera znakomite recenzje. Ma intrygujący aromat chmielowy, owoce tropikalne, marakuja, cytrusy wraz z aromatami kwiatowymi. Goryczka jest intensywna, pochodzi zarówno z chmieli jak i skórek gorzkiej i słodkiej pomarańczy. I do tego aromat cytrusowej kolendry indyjskiej. A to wszystko w jasnym wydaniu piwa górnej fermentacji. Było warzone z humorem. Spożywane jest wszędzie z uśmiechem. Dla wielu niezapomniany pierwszy łyk!

Pozdrawiamy Lublin i zapraszamy do Was serdecznie do WRCLW.

Autorem zdjęcia jest Dorota Awiorko z Dziennika Wschodniego.

Więcej przeczytacie na stronie targów: www.targipiw.lublin.pl/aktualnosci

Facebook: www.facebook.com/lubelskietargipiw