Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Creative collaboration

25/11

Małgorzaty Stuła o swoim zespole i kreatywności
wrocławian

Twórcy MyGreenSpace

Gościliśmy jedną z 30 najbardziej kreatywnych osób we WRCLW – Małgorzatę Stuła. Poznaliśmy Zespół, który stworzył MyGreenSpace. Platformę, która pozwala każdemu zaprojektować swój wymarzony ogród. Skan liścia podpowie, co to za roślina i jak będzie ona wyglądała za kilka lat. Kliknięcie pozawala skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą „od projektu do efektu”.

Piliśmy piwo i rozmawialiśmy o architekturze krajobrazu. Staraliśmy się zrozumieć jak myśleć tak twórczo, jak się odważyć i jak nie poddać w połowie drogi. Małgorzata mówiła, że poszła za głosem rozumu i tak zmienili historie projektowania zieleni. Pomysł narodził się we WRCLW. Wdrożony został w całej Polsce. A teraz podbija rynek w Niemczech. Brawo. Jak my to mówimy GoWRCLW!

Piwem wieczoru był ART White IPA – symbol kreatywnej kooperacji. Było dużo ludzi i chyba poczuliśmy, że jesteśmy częścią kapitału kreatywnego tego miasta. Zapraszamy na Długosza. Gościmy ludzi, którzy myślą holistyczne, interdyscyplinarnie i umieją współpracować. Te umiejętności wspólnie promujemy.

Więcej o przełomowej platformie e-commerce przenoszącej branżę architektury krajobrazu i ogrodnictwa do Internetu na www.mygreenspace.pl

Sylwetka Małgorzaty Stuła – http://www.wroclaw.pl/30-kreatywnych-wroclawia/malgorzata-stula.html