Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Premiera Black IPA

13/11

Premiera SALAMANDER Black IPA na Wrocławskim Szlaku Piwnym

3. Wrocławski Szlak Piwny za nami

SALAMANEDR to marka, którą celebrujemy spotkania. Trudno było o lepsze miejsce na premierę jak Wrocławski Szlak Piwny i Kontynuacja.

Salamander Black IPA, zwane również Cascadian Dark Ale to nowofalowe piwo, które powstało całkiem niedawno w północno-zachodnich stanach USA, w rejonie Gór Kaskadowych. Jest pełne sprzeczności – w barwie jest ciemne jak Porter, ale nie posiada tak intensywnych nut czekoladowych i palonych.

Ekstrakt 15,5 % wag. Alkohol ok. 6,8 % obj. IBU 68. W smaku jest wyraźnie goryczkowe, ale w zapachu mieszają się nuty sosnowo-żywiczne wraz z subtelną cytrusowością, wynikające z intensywnego, podobnego jak w AIPA, chmielenia na zimno. Piwo zaskakujące wszystkie zmysły. Barwa: 9/10. Odczucie goryczki: 8/10. Pełnia/słodowość: 3/10. Skład: Woda, słody jęczmienne, słód pszeniczny czekoladowy, ekstrakt słodu barwiącego, chmiele, drożdże.

Symbol prostszego życia i dobrej rozmowy. Marka stworzona by promować wartość spotkania przy piwie i rozszerzać nasze horyzonty. Dlatego bardzo promowaliśmy Wrocławski Szlak Piwny. Na premierę przygotowaliśmy również wersje butelkową.

Zapraszamy na pierwszy łyk. Piwo dostępne jest już w ponad 80 punktach we WRCLW. Listę znajdziecie zawsze na stronie. MENU: BROWAR / GDZIE KUPIĆ – https://100mostow.pl/piwna-mapa/