Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Wrocławska Premiera

19/06

Premiera SALAMANDER American Wheat

Dziś wrocławska premiera nowego SALAMANDRA!

Premiera American Wheat z udziałem liderów projektu MOSTY

SALAMANDER American Wheat, to pszeniczne piwo w stylu amerykańskim, warzone z przeważającym udziałem słodu pszenicznego, który oprócz jasnej barwy nadaje temu piwu subtelny, chlebowo-zbożowy charakter. Dzięki użyciu jedynie amerykańskich odmian chmielu piwo to posiada bardzo przyjemną, zrównoważoną goryczkę oraz ciekawy, cytrusowo-grejpfrutowy aromat, uzyskany dzięki chmieleniu podczas leżakowania piwa. Idealne piwo na cieplejsze dni, odświeżające i ekstremalnie pijalne.

Zaczęliśmy wczoraj na Długosza. W premierze udział wzięli branżowcy, partnerzy i liderzy projektu MOSTY. Mateusz Gulej mówił o piwie, Karolina Marciniak – koordynator projektu MOSTY opowiadała o tym co będzie się jutro działo na 26 mostach! Spektakularny weekend przed nami, tłumy mieszkańców i turystów! A dziś już wrocławska premiera nowego SALAMANDRA! Zapraszamy na pierwszy łyk do najlepszych pubów, multitapów i restauracji naszego miasta – http://100mostow.pl/piwna-mapa/ Już za tydzień premiera wersji butelkowej.

W sobotę MOSTY, które pokaże wszystkim naszą twórczość i tożsamość. W ramach Weekendu Pełnego Kultury i w związku z pierwszą odsłoną programu Europejskiej Stolicy Kultury WRO 2016. To będzie największy w Europie jednodniowy performance. Na 26 mostach i kładkach. Zapraszamy. Na trasie Leśnica – ZOO specjalnie dla uczestników imprezy uruchomiona zostanie bezpłatna linia tramwajowa MOSTY. Więcej o MOSTACH wraz z aktualną mapą wszystkich projektów http://wroclaw2016.pl/mosty/

Więcej o atrakcjach na poszczególnych postach na: http://wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/mostynajwiekszy-performance-juz-20-czerwca,3416264,artgal,t,id,tm.html

A w niedziele oficjalne after party dla wszystkich zaangażowanych w program MOSTY ESK 2016. I toasty wznoszone premierowym SALAMANDER American Wheat.
Relacja już wkrótce.