Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Importowane z WRCLW

24/04

WRCLW w Wawie, czyli nasi na Warszawskim Festiwalu Piwa

Wszędzie dobrze, najlepiej gdy WRCLW blisko 🙂

Zapraszamy wszystkich, którzy dziś mieszkają w Warszawie a serce zostawili we WRCLW. Robimy most – przywieźliśmy wszystkie nasze trzy marki. Jest WRCLW Pils i Roggen. Jest SALAMANDER Wit, Pale Ale i AIPA. I jest ART – najnowszy Nigredo Chocolate Mint Foreign Extra Stout, oraz przytrzymane specjalnie na ten weekend dwie beczki ART Doppel Weizenbock German IPA – nasze pierwszego piwa kolaboracyjnego, warzonego wspólnie z Piwowarami CAMBA Bavaria.

Chcemy żebyście poczuli kawałek WRCLW w ten kraftowy weekend. Jak zapewniają organizatorzy bez śladów nijakiego piwa koncernowego. Miejsce: Stadion Legii Warszawa przy Łazienkowskiej. Nasze 6 kranów na poziomie znajdziecie na poziomie 1. Świetne miejsce, niedaleko wejścia i głównego ciągu komunikacyjnego. Blisko sceny. Zapraszamy dziś od 16:00. W sobotę w 11:00-0:00. W niedzielę od 11:00-16:00.

Piątek to dobry dzień. Michał Docent Maranda z PolskieMinibrowary.pl – będzie prezentowałem nowe browary i prognozy dla naszej branży, 18:15 – 19:00. Zaraz potem Kuba Niemiec, autor bloga TheBeerVault, opowie o najbardziej oryginalnych piwach świata (19:15 – 20:00).

Zapraszamy na pierwszy łyk!

A będąc w domu podczas długiego weekendu zapraszamy na 6. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa. Zdecydowanie największy, najważniejszy, najstarszy i najfajniejszy festiwal w Polsce.

O naszych piwach poczytajcie na http://100mostow.pl/wrclw/. O wiosennej edycji WFP na blogu Jerry Brewery: https://jerrybrewery.wordpress.com/2015/03/30/warszawski-festiwal-piwa-wywiad/