Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

WRLCW ma Pilsa

02/01

WRCLW Pils – klasyka w rzemieślniczym wydaniu

WRCLW Pils – klasyka w rzemieślniczym wydaniu

Marka WRLCW zadebiutowała piwem żytnim, przez wielu szybko uznanym za najlepsze żytnie piwo w Polsce. To esencjonalne, gęste piwo górnej fermentacji. Rzadko warzone, przez wszystkich uznawane za trudne w zacieraniu, wymagające najwyższej kasy sprzętu. Tak dobre piwo w debiucie jest dumą Browaru. Cała produkcja została sprzedana a jego smakiem cieszą się bywalcy najlepszych pubów we WRCLW. I poza Wrocławiem.

Z pilsem jest inaczej. To trudne piwo, gdyż wszyscy je robią. Tym bardziej zachęcamy by już jego pierwszy łyk pokazał czym różni się podejście rzemieślnicze od przemysłowego. WRCLW PILS to klasyczny przedstawiciel niemieckiego Pilsnera (Pilsa), piwa dolnej fermentacji. Jasna barwa i lekko zbożowy aromat, wynikają z zastosowania w zasypie niemal samego słodu pilzneńskiego. Pozwala to w pełni cieszyć się duszą tego piwa, którą stanowią szlachetne niemieckie odmiany chmieli, przede wszystkim tych aromatycznych (dodawanych również na zimno, do tanku leżakowego), charakteryzujących się bardzo przyjemnym, ziołowo-korzennym zapachem. Piwo na każdą okazję, z wyraźną, acz niemęczącą goryczką

WRLCW ma pilsa i roggena. Marka ma wzmocnić naszą tożsamość i świadomość smaku. Najmniejsza ilość liter w nazwie i tylko podstawowe składniki w produkcje.