Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Slow Nights 26.11

20/11

Slow Nights – rozmowy o piwie, przy piwie

Slow Nights – warzą się pierwsze piwa, a my uczymy się piwo smakować i kręcimy z tego wyjątkowy edukacyjny film (26.11)

W środę 26 listopada zwrócimy Waszą uwagę na to jak smakować piwo bardziej świadomie i po prostu wolniej. Jak uwolnić w sobie odwagę i rozpocząć nazywanie wrażeń smakowych. Jak zaangażować w to trzy zmysły. Będziemy pytać o opinie i dzielić się doświadczeniami naszych Piwowarów. Do tych opinii przywiązujemy tak dużą wagę, że postanowiliśmy tę edukację uwiecznić. Nakręcimy film, w samym środku Browaru, w jeden niezapomniany wieczór. Weź udział w Slow Night – 26.11.

Pub otwieramy jak co dzień o 16-tej. Zdjęcia do filmu zaczniemy ok. 20-tej.

Tych kilka wieczorów jakie przed nami to część starań by przygotować Wrocław na zapowiadane na grudzień oficjalne otwarcie Browaru Stu Mostów i premiery 6 pierwszych piw. Obok historycznych degustacji chcemy zwrócić uwagę na to, że piwo rzemieślnicze idzie w parze z apetytem na życie. Oferuje intensywny smak i olbrzymią różnorodność. Receptury są zawsze niepowtarzalne, autorskie, choć składają się na nie doświadczenia pokoleń. Setek książek, rozmów i wzniesionych toastów.

Chcemy wielu przekonać do tego by zwolnić. Przestać wmawiać sobie konieczność biegania cały dzień z kubkiem kawy. Chcemy dać okazję by usiąść, uspokoić oddech, pomyśleć co piję i jem. Slow Nights to okazja do refleksji i zmiany.

W czasie Slow Nights – od środy 26.11 do soboty 29.11 pub czynny będzie w godzinach 16:00-1:00. Serwowane są piwa, które mają przygotować Wrocławian na zapowiadane premiery.

Dodatkowe preteksty by odwiedzić Browar Stu Mostów w listopadzie:

  • CZWARTEK, 20.11 – Dzień Rzucania Palenia i nadziei dla 100.000 Twoich kubków smakowych 🙂
  • PIĄTEK, 21.11 – Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, celebrowany oryginalnym Love Beer Camba Bavaria.
  • SOBOTA, 22, 11 – Dzień Kredki, u nas dzień „Kredki i Ołówka”. Będzie się działo.
  • NIEDZIELA, 23.11 – Dzień Licealisty, u nas Dzień Absolwenta – stoliki rezerwowane tylko dla wrocławskich Liceów.
  • PONIEDZIAŁEK, 24.11 – Katarzynki – nieco zapomniany wieczór spotkań i wróżb prawdziwych facetów. Rozgrzewka przed Slow Nights i Andrzejkami.
  • WTOREK, 25.11 – Wigilia pierwsze Slow Night, bez względu na pogodę Dzień bez Futra i  Pluszowego Misia, święto naszych Tramwajarzy i Kolejorza(y), którzy jeszcze nie czują o co nam z tym rzemiosłem chodzi. Żeby było mało to też 60 urodziny Pana  Władysława Frasyniuka.
  • ŚRODA, 26.11 1st – Slow Nihgt, pierwsze degustacje i magiczny film
  • PIĄTEK, 28.11 – Dzień Pocałunku
  • SOBOTA, 29.11 – Andrzejki
  • PONIEDZIAŁEK, 1.12 Urodziny Jana Długosza – okazja do ugoszczenia naszych sąsiadów z Długosza.

Będziemy opowiadać i oprowadzać. I pewnie się zasiedzimy.

Pub czynny jest w godzinach 16:00-1:00 (czw.-sob.), 16:00-24:00 (niedz.-środa). Zapraszamy, niech każdy znajdzie coś dla siebie