Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Jest „Happy”

22/10

Craft jest częścią kapitału kreatywnego Wrocławia

Czujemy radość. Coraz więcej ludzi poznaje browar jako miejsce pełne pasji i talentów. Emocjonalnego stosunku do tego co się robi. Prymatu jakości, ponad inne elementy, takie jak czas, oszczędności, ograniczanie komunikacji z innymi ludźmi. Miejsce, w którym chce się opowiadać o tym co się robi, jak, z kim. Miejsce dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Nie jako fabrykę piwa.

Rzemiosło jest generalnie częścią naszej tożsamości. Ale craft pokazuje coś więcej – naszą twórczą przekorę. To wszystko co sprawia, że rozwijamy skrzydła, że potrafimy wzlecieć ponad wszystko, zrobić więcej, przeżyć więcej. Dlatego nakręciliśmy klip do muzyki Pharrella Williamsa. „Because I’m happy” – to refren, który promuje radość życia i twórczy klimatu.

Czujemy radość. Piwowarstwo rzemieślnicze znów będzie częścią kapitału kreatywnego Wrocławia. Za miesiąc Wrocław będzie miał już browar i czas naprawdę się z tego ucieszyć. Kto to czuje, niech cieszy się z nami. Kto do końca tego nie czuje, niech zaufa albo trochę poczeka. Jak by to powiedział Pan Wojciech Kupczyński w Teatrze Muzycznym CAPITOL, wspaniały inspicjent i inspirator: „Wszystkie zwariowane pomysł gdzieś się kiedyś łączą”.

Zapraszam do naszego kanału na You Tube. Zobaczcie „Happy”, to „Czym różni się produkcja rzemieślnicza od przemysłowej” i to dlaczego „Nasze wartości integrują”.

Do zobaczenia 🙂

 

relacje

bannery strona-02

 

zdj3