Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Wasi piwowarzy

04/10

Wasi Piwowarzy: Grzegorz Ickiewicz i Mateusz Gulej

Mamy dwóch Piwowarów, świadomych swojej pasji i skupionych na zadaniu. Obaj kończyli Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, obaj tak jak my po doświadczenie wyjechali. Obaj opracowywali receptury i planowali produkcję.
Palą się do tego by pokazywać Browar gościom. Obaj potrafią przekazać emocje i zaciekawić piwem. Obaj tęsknili za Wrocławiem i obaj chcą by Wrocław był dumny ze Stu Mostów.
Grzegorz Ickiewicz to doświadczony Piwowar-Technolog. Pracował w Browarze Lwówek i w Browarze Konstancin. Ma cięty język, precyzje w słowach i gestach. Zawsze jest bardzo skupiony. Zdecydowany, powściągliwy, na pozór niedostępny. W rzeczywistości – dusza człowiek.
Mateusz Gulej to zdobywca Grand Prix w VIII edycji Wrocławskich Warsztatów Piwowarskich. Pracował jako piwowar w Kanadzie. Optymista, entuzjasta, zawsze uśmiechnięty. Otwarty, ciekawy świata, ludzi i możliwości. Wie, że piwo rzemieślnicze zmienia ludzi.
Są jak przeciwieństwa, które się przyciągają. Razem mamy tchnąć życie w najnowocześniejszy browar rzemieślniczy w tej części świata. Łączy ich wiedza, pasja i ambicja. Różni zawodowa droga i upodobania. Nasze piwa będą takie same. Połączą ogień i wodę. Tak jak zapowiadaliśmy – połączymy wrocławskie browarnicze tradycje z energią światowej piwnej rewolucji.

Dużo nas wszystkich łączy, ale dużo też sprawia, że możemy być dla siebie inspiracją. Jesteśmy głodni nie tyle sukcesu, co twórczego klimatu. Znaleźliśmy go we Wrocławiu i mamy zamiar spłacić wszystko. Oddać energię, którą tu dostaliśmy. 100-krotnie. Wprost rozpiera nas radość, że to już za miesiąc 🙂