Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Technologia w służbie tradycji

11/05

BrauKon partnerem Browaru Stu Mostów

Nowoczesna technologia w służbie tradycji i jakości

BrauKon, producent sprzętu piwowarskiego z Niemiec, partnerem Browaru Stu Mostów. To właśnie sprzęt bawarskiej firmy będzie wykorzystywany w Browarze Stu Mostów do warzenia najlepszego rzemieślniczego piwa.

Żeby przygotować trunek na najwyższym poziomie, jako pierwsi w Polsce podjęliśmy współpracę z niemiecką firmą BrauKon. To producent sprzętu piwowarskiego, który opracowuje własne innowacyjne technologie i dostosowuje je do potrzeb danego browaru. Zespół BrauKonu uczestniczy w planowaniu, zapewnia konsultację i wsparcie – także po zakończeniu instalacji i uruchomieniu całej technologii. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu gwarantuje, że piwo nabierze własnego charakteru.

Firma zdobyła renomę udostępniając swoją technologię i doświadczenie na całym świecie. Potwierdzają to liczne patenty i przyznawane nagrody, a przede wszystkim zadowolenie browarów, które technologię BrauKonu stosują. Ta innowacyjność od kilku lat odmienia piwną branżę, a to idealnie wpisuje się w założenia i cele, jakie stawia przed sobą Browar Stu Mostów.