Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Browar Stu Mostów na Facebooku

11/05

Browar Stu Mostów również na Facebooku. Silny debiut w mediach i udana premiera na Facebooku.

Chcemy słuchać naszych sympatyków i fanów, dlatego zapraszamy do kontaktu. Na pewno pomoże w tym nasz fanpage www.facebook.com/BrowarStuMostow.

Najpierw pojawiło się tajemnicze hasło „Nowy browar we Wrocławiu“. Potem pierwsze zapowiedzi dotyczące nowego przedsięwzięcia i szukanie przez fanów odpowiedzi na pytanie, czy jest ten tajemniczy projekt. Przyszedł czas na odliczanie i wielką premierą w samo południe. Teraz fanpage www.facebook.com/BrowarStuMostow ma już blisko 700 fanów i ciagle ich przybywa.

Debiut w mediach społecznościowych został poparty również startem profilu na Instagramie www.instagram.com. – Social media od początku są ważnym elementem naszej strategii. Stworzyliśmy nasz Browar dla ludzi i chcemy być z nimi w stałym kontakcie. Dzięki mediom społecznościowym możemy ich inspirować, ale też dowiedzieć się, czego oczekują. Każda wskazówka jest dla nas cenna – opowiada Grzegorz Ziemian.

Na fanpage znajdziemy ciekawostki związane z browarnictwem, poznamy informacje związane z tworzeniem Browaru Stu Mostów, a także niespodzianki. Nie zabraknie również konkursów i relacji z ciekawych wydarzeń. Zapraszamy.