Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Bon voyage – Berliner Weisse

Piwo, które zmienia zasady gry – nasze Berliner Weisse zostało stworzone na klasycznej bazie, która jest owocem naszej pasji i tradycji. Poddaliśmy ją procesowi zakwaszania z wykorzystaniem bakterii kwasu mlekowego, aby uzyskać niepowtarzalny charakter i wyrazistość smaku. 

Ale to jeszcze nie wszystko – postanowiliśmy wprowadzić do tego piwa niezwykłe akcenty smakowe. Dodaliśmy do niego soczyste wiśnie, które nadają mu intensywności i owocowego aromatu. Jagody wzbogacają całość o delikatną słodycz i wyjątkowy koloryt. Aby podkreślić tę wyjątkową kombinację, dodałyśmy naturalny aromat migdałowy, który nadaje piwu subtelnego, migdałowo-kremowego posmaku. 

W efekcie powstało piwo, które nie tylko zaspokoi Twoje pragnienie, ale również dostarczy Ci niezapomnianych doznań smakowych. Jego delikatne, ale zarazem wyraziste zakwaszenie tworzy harmonijną równowagę z intensywnością owocowych dodatków. Każdy łyk tego piwa jest jak przyjemne spotkanie ze szlachetnymi smakami, które rozwijają się na podniebieniu z każdym kolejnym sipem. 

Wypijając to piwo, przeniesiesz się w świat unikalnych aromatów i wyjątkowej przyjemności. Ciesz się nim w chłodne letnie wieczory, delektując się niepowtarzalnym bogactwem smaków, które zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. 


STYL
Berliner Weisse
DODATKI
Cherry | Blueberry | Almonds
ZAWIERA
Słód: jęczmienny, pszeniczny