Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

ART+78 – Double Philly Gose

Piwna innowacja – piwo, które przekracza granice tradycyjnego rzemiosła dzięki odważnemu połączeniu zaawansowanych technologii. Przedstawiamy piwo, w którym po raz pierwszy zastosowaliśmy rewolucyjną technologię Oatmeal Overnight. To unikatowe podejście do tworzenia naturalnego mleczka owsianego, za pomocą płatków owsianych, wody i czasu, otwiera nowy rozdział w procesie warzenia. 

 

ART+78 – Double Philly Gose

Z ogromną ekscytacją prezentujemy wynik naszej najnowszej kolaboracji z przyjaciółmi z Grecji – innowacyjną interpretację klasycznego stylu Gose, która z pewnością zaskoczy nawet najbardziej doświadczonych miłośników piwa. W naszym najnowszym projekcie postanowiliśmy pójść o krok dalej, tworząc podwójne Gose o ekstrakcie 21 Plato, które łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.

W procesie zasypu, oprócz wysokiej jakości słodu jęczmiennego, wykorzystaliśmy płatki owsiane i słód pszeniczny, co zapewnia naszemu piwu wyjątkową teksturę i pełnię smaku. Zdecydowaliśmy się odejść od tradycyjnego zakwaszania bakteriami mlekowymi, na rzecz wykorzystania innowacyjnych drożdży Philly Sour. Te specjalne drożdże w trakcie fermentacji naturalnie produkują kwas mlekowy, co pozwala nam na precyzyjne kontrolowanie kwasowości piwa, nadając mu przy tym wyjątkowy charakter.

Ale prawdziwą gwiazdą naszego Gose jest egzotyczne połączenie składników, które dodaliśmy do piwa, tworząc orzeźwiający koktajl smaków. Ananas i banan wnoszą słodycz oraz tropikalną głębię, calamansi – niewielkie, ale potężne w smaku owoce cytrusowe z Filipin – dodają kwasowości i świeżości, a kokos doskonale zaokrągla całość, przynosząc nutę kremowej słodyczy i wakacyjnych wspomnień.

Nasze podwójne Gose to nie tylko piwo, to podróż do serca tropików, którą możesz odbyć, nie wychodząc z domu. Stworzone we współpracy z naszymi greckimi przyjaciółmi, to hołd dla przyjaźni, wspólnej pasji do piwa i nieustającej chęci eksperymentowania.

Zapraszamy do spróbowania naszej najnowszej kreacji – piwa, które jest świadectwem, iż nawet najbardziej tradycyjne style mogą zyskać zupełnie nowe, ekscytujące oblicze. Przygotuj się na niezapomniane doznania smakowe, które przybliżą Cię do słońca, plaży i beztroskiej radości.

Styl:
ART+78 – Double Philly Gose

Chmiele:
Blueberry | Banana | Vanilla | Coconut

Zawiera:
Słód: jęczmienny, pszeniczny; płatki owsiane