Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

OFERTA NA WYNOS

Concept Stu Mostów to połączenie sklepu firmowego, bistro i pracowni rzemieślników. Podstawę naszej oferty stanowi piwo warzone po sąsiedzku w Browarze Stu Mostów, pieczywo (w tym nasze autorskie precle słodowe), przetwory, steki z sezonowanej wołowiny oraz menu śniadaniowe.

Aktualna oferta naszego lokalu na Długosza

Działamy i jesteśmy dla Was otwarci jako sklep oraz bistro – w obliczu zaistniałej sytuacji wprowadziliśmy jednak szczególne środki ostrożności, a dania z menu wydajemy wyłącznie na wynos, bez możliwości spożywania ich na miejscu. Uzupełnienie oferty stacjonarnej stanowi usługa na dowóz dostępna za pośrednictwem platformy Głodny.pl.

Możliwości dostaw:

  • Możecie zamówić nasze produkty za pośrednictwem platformy Głodny.pl, którzy dostarczą je do Waszych domów. Część naszego asortymentu znajdziecie również w ofercie Zbawcy Win.
  • Zamówienia na kwotę powyżej 100 zł dowozimy na terenie Wrocławia osobiście bez dodatkowych opłat!

Pełną ofertę dostępną w dostawie znajdzienie na stronie: https://100mostow.pl/na-dowoz/

Odbiór osobisty:

  • Codziennie działamy na Długosza i jesteśmy dla Was otwarci jako sklep i bistro – możecie więc odwiedzać nas stacjonarnie i samodzielnie zrobić zakupy z naszej oferty. Nie istnieje możliwość spożywania dań z menu, ale niezmiennie możecie zabierać je ze sobą na wynos.
  • Uruchomiliśmy dla Was również usługę Drive Through, w ramach której możecie składać zamówienia mailowo lub telefonicznie:

📞 531 786 116
📧 concept@100mostow.pl

i odebrać autem na Długosza w godzinach otwarcia Conceptu:

pn-pt: 7:00-20:00
sb: 9:00-18:00
ndz: 9:00-16:00

AKTUALNE MENU

Dostępne jest na stronie: http://www.conceptstumostow.pl

PIWO NA WYNOS

LUNCH MENU

 

OFERTA | 5 + 1 |

W usłudze Drive Through oraz przy okazji zakupów stacjonarnych możecie skorzystać z oferty | 5 + 1 |

W praktyce oznacza to, że przy zakupie dowolnych 5. butelek lub kartonów piwa, macie możliwość dobrania analogicznie – 1 butelki lub kartonu ekstra z poniższej puli:

 

 

 

 

 

 

 

Co nas wyróżnia?

Korzystając z bezpośredniego sąsiedztwa Browaru Stu Mostów eksperymentujemy z surowcami i półproduktami wykorzystywanymi w procesie produkcji piwa rzemieślniczego, co czyni naszą ofertę wyjątkową!

W naszej kuchni wszystko skorelowane jest z harmonogramem produkcji w Browarze i lokalnych gospodarstwach, z którymi współpracujemy. Stawiamy na sezonowość, eksponowanie naturalnego smaku produktów i wciąż testujemy nowe rozwiązania, poruszając się po świecie smaków i aromatów w myśl bliskich nam idei beer & foodpairingu oraz Zero Waste.

Jesteśmy rzemieślnikami, ta filozofia jest we wszystkim co robimy. Kuchnia pubu jest taka sama jak piwo robione w browarze. Wszystko naturalne i jeden prymat – jakości. To sprawia, że wszystko to smakuje tu inaczej. Inaczej pachnie i dłużej utrzymuje świeżość” – komentuje Michał Czekajło, Szef Kuchni Browaru i Conceptu Stu Mostów.

Eksperymentujemy i edukujemy

Concept to miejsce opracowywania receptur dla dań na bazie piwa i produktów wykorzystywanych przy produkcji browarniczej. Miejsce ciekawe zarówno dla piwowarów, kucharzy jak i osób niezwiązanych z branżą, pragnących zasmakować czegoś nowego. To miejsce spotkań i współpracy specjalistów z różnych dziedzin oraz edukacji w formie warsztatów, kolacji beer & foodpairingowych oraz szkoleń.

Robimy precle na piwie i musztardy z brzeczką

Naszym flagowym produktem są precle słodowe, o unikalnym, drożdżowo-słodowym smaku oraz musztardy na bazie brzeczki. Więcej informacji na ich ich temat znajdziecie na stronie: https://100mostow.pl/produkty-specjalne/

Poszerzamy horyzonty

Cały czas pokazujemy różnice między produktami masowymi, a produkcją rzemieślniczą i poszerzamy horyzonty naszych gości smakiem piw i dań oraz rozmowami na ich temat.

Odwiedźcie nas, aby poznać smak prawdziwego rzemiosła prosto z WRCLW!

Informacje kontaktowe:

tel 531-786-116
mail concept@100mostow.pl
www.facebook.com/ConceptStuMostow