Dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Praca

Chcemy realizować potencjał kreatywności wspólnie z ludźmi utalentowanymi, pracowitymi i pełnymi pasji.

ROZLEW/2020/05

OPERATOR ROZLEWU

Browar Stu Mostów szuka osoby na stanowisko Operator rozlewu. Miejsce pracy - Wrocław.

Obowiązki:
● Prowadzenie procesu rozlewu i pakowania piwa
● Obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń linii rozlewniczej z zachowaniem standardów jakościowych/zgodnie z zasadami BHP
● Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń
● Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez bieżącą inspekcję, czyszczenie i smarowanie zgodnie z instrukcjami
● Stały monitoring procesu technologicznego zgodnie ze standardami jakościowymi
● Dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy
● Prace porządkowo – organizacyjne w celu utrzymania czystości

Wymagania:
● Książeczka sanepidowska
● Doświadczenie w pracach fizycznych lub na linii produkcyjnej (mile widziane)
● Gotowość do nauki – umiejętność szybkiego uczenia się, chęć zdobywania nowych umiejętności
● Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, systematyczność
● Samodzielność, jak również umiejętność pracy w zespole
● Język angielski w stopniu komunikatywnym
● Znajomość branży piw rzemieślniczych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
● Dobre warunki zatrudnienia
● Możliwość elastycznego czasu pracy w bardzo dobrej atmosferze
● Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia teoretycznego i praktycznego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: m.antos@100mostow.pl

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.
W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Browar Stu Mostów Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.)

129