CZY MASZ
UKOŃCZONE
18 LAT?

ARE YOU
OVER THE AGE
OF 18?

Praca

Chcemy realizować potencjał kreatywności wspólnie z ludźmi utalentowanymi, pracowitymi i pełnymi pasji.

KIER/2018/06

KIEROWCA – MAGAZYNIER

Miejsce pracy - Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za terminową realizację dostaw i wysyłek oraz obsługę i utrzymanie porządku na magazynie.
Zapewnienie ciągłości dostaw jest dla nas wielkim priorytetem. Inwestujemy w jakość, ale to stała dostępność najbardziej lubianych stylów i naszych marek najbardziej zmienia rynek. Budujemy we Wrocławiu codzienną konsumpcję. Dystrybucja i picie kraftowych piw przestaje być loterią. Przed nami prawdziwa rewolucja. Możesz być jej częścią.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
  • Dobrego stanu zdrowia i gotowości do pracy fizycznej,
  • Znajomości topografii miasta Wrocław oraz Dolnego Śląska,
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdów dostawczych,
  • Punktualności i odpowiedzialności,
  • Posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
  • Mile widziane posiadanie wiedzy z branży piwowarskiej.
  • Bezwypadkowa historia prowadzenia pojazdów będzie dodatkowym atutem.

OPIS STANOWISKA:

  • Załadunki oraz rozładunki dostaw,
  • Zarządzanie towarem na magazynie i utrzymywanie należytego porządku,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa wydawanego i przyjmowanego towaru,
  • Realizacja wysyłek wraz z ich wcześniejszym przygotowaniem,
  • Realizacja dostaw na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska oraz odbiór należności od klientów,
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
  • Współpraca z bezpośrednim przełożonym – Managerem ds. Logistyki i Zakupów.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy.
W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących: dane identyfikacyjne, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych, dane o dotychczasowym zatrudnieniu przez Browar Stu Mostów sp. z o.o., ul. Jana Długosza 2, 51-162 Wrocław, KRS: 484311, NIP 8992748242, który to podmiot będzie administratorem moich danych osobowych gromadzonych w celu przeprowadzenia procesu
rekrutacyjnego. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (mailowo: praca@100 mostow.pl, telefonicznie – numer +48501822305, pocztą tradycyjną na wskazany wyżej adres), bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej.
Zgłoszenia kierujcie na maila: j.borowski@100mostow.pl

129